Pętla rowerowa - 20 września 2014 r.

20 września br. po raz kolejny odbył się rajd rowerowy(ok. 60 km), zwany ROWEROWĄ PĘTLĄ POWIATU LWÓWECKIEGO  organizowany Starostwo Powiatowe we Lwówku Śląskim.

Po raz pierwszy zorganizowano rajd rodzinny (niecałe 20 km). Na start przybyli, wraz z rodzicami, nasi uczniowie klas II i III. Obie trasy prowadziły asfaltem, szutrem, drogami leśnymi. Były specjalnie oznakowane i zabezpieczone przez ratowników medycznych oraz wóz techniczny. Nie był to przejazd na czas, ale rajd dla przyjemności i zabawy. W Łupkach, przy gorącym posiłku,  uczestnicy świetnie się bawili.

Najmłodsi  zostali obdarowani upominkami.

Gratulujemy wszystkim kondycji. Warto już teraz przygotowywać się do kolejnego rajdu już za rok.