Sparing Football Academy Lwówek Śląski U9 - Zagłębie Lubin U9 -24.09.2014

W środę 24 września 2014 roku na obiektach treningowych Zagłębia Lubin zawodnicy U9 Football Academy Lwówek Śląski rozegrali sparing z rówieśnikami Zagłębia Lubin.

Mecz podzielony był na trzy tercje, każda po 15 minut.

Reprezentacja FA Lwówek Śląski w składzie: Bartek Pawluk, Kacper Gałka, Igor Kyzioł, Kuba Michalak, Kacper Góral, Dominik Suski, Bartek Podobiński i Igor Matkowski przystąpiła do pojedynku z ogromną tremą co przełożyło się na jakość gry i wynik pierwszej tercji zakończonej 3:0 dla kolegów z Zagłębia. W przerwie kilka ważnych uwag od trenera Przemka poskutkowały poprawą gry i zmianą wyniku w drugiej odsłonie, która zakończyła się 5:0 dla FA LWŚ po dwóch golach Igora Kyzioła i po jednym Bartka Pawluka, Dominika Suskiego, Kuby Michalaka.

W trzeciej tercji zaczęło brakować sił co wykorzystał przeciwnik wygrywając 3:0.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia 6:5, chociaż nie wynik był najważniejszy a gra i realizacja zamierzonych celów na boisku. Dla zawodników była to wspaniała lekcja i wartościowy trening, a dla trenera Przemka kolejne wskazówki niezbędne do pracy na treningach.

Sparing był, również kolejnym etapem przygotowań Reprezentacji U9 FA Lwówek Śląski do Mistrzostw Polski Football Academy na etapie Mikroregionalnym, które rozegrane zostaną 5 października w Lwówku Śląskim oraz 25 października w Bolesławcu.

Dziękujemy rodzicom za mobilizację i wyjazd do Lubina :)