MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI

Dnia 20 marca 2024 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Mirsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi).

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz SP Mirsk. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski natomiast sędzią głównym wszystkich spotkań był p. Dariusz Plitt. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Powiat Lwówecki oraz swoje Gminy w Półfinałach Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się między 25.03 – 05.04.2024r. w Jeleniej Górze dla chłopców. Gratulacje dla wszystkich drużyn i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Przebieg zawodów:

CHŁOPCY:

SP Mirsk                           -             SP 3 Lwówek Śląski        2 : 4 (0 : 1)

SP 2 Lwówek Śląski        -             SP Lubomierz                  6 : 1 (1 : 1)

SP Mirsk                           -             SP 1 Gryfów Śląski          4 : 3 (1 : 1)

SP 3 Lwówek Śląski        -             SP Lubomierz                  0 : 1 (0 : 0)

SP 2 Lwówek Śląski        -             SP 1 Gryfów Śląski          4 : 2 (1 : 1)

SP Mirsk                           -             SP Lubomierz                  9 : 3 (4 : 1)

SP 3 Lwówek Śląski        -             SP 2 Lwówek Śląski        1 : 6 (1 : 3)

SP Lubomierz                  -             SP 1 Gryfów Śląski          5 : 7 (2 : 4)

SP Mirsk                           -             SP 2 Lwówek Śląski        5 : 6 (3 : 4)

SP 3 Lwówek Śląski        -             SP 1 Gryfów Śląski          2 : 1 (2 : 0)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce            SP 2 Lwówek Śląski        op.  Grzegorz Połaczewski

II miejsce           SP Mirsk                           op. Joanna Plitt

III miejsce          SP 3 Lwówek Śląski        op. Danuta Pogoda

IV miejsce          SP Lubomierz                  op. Sławomir Rak

V miejsce           SP 1 Gryfów Śląski          op. Beata Hryciew-Listwan

SKŁAD DRUŻYNY:

SP 2 Lwówek Śląski: Samuel Andrukiewicz, Wiktor Baszak, Marcin Cieślak, Dawid Fojna, Filip Grześków, Jerzy Latarowski, Dominik Matkowski, Stanisław Miroszek, Olaf Poniźniak,  Kacper Przybyło, Dominik Schandurski, Daniel Skrucha, Bartosz Sojka, Kacper Zając.

Opracował

Grzegorz Połaczewski