FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK MŁODZIEŻY

Dnia 15 marca 2024 roku w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2010 i 2009).

Organizatorem zawodów był SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu, ZSP w Pisarzowicach, MOS w Kamiennej Górze. Najlepsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców wezmą udział w Finale Dolnośląskim (dwie najlepsze drużyny), który odbędzie się 25 marca 2024r. w Brzegu Dolnym. W turnieju prawo startu miały szkoły, które wygrały rozgrywki powiatowe. W dziewczętach wystartowały: SP Szarocin, SP 11 Jelenia Góra, ZSP Jeżów Sudecki, SP 2 Lwówek Śląski, SP Sulików, SP Świętoszów, SP 2 Świeradów Zdrój. Wśród chłopców wystartowali: ZSP Pisarzowice, SP Siedlęcin, SP Bierna, SP 2 Lwówek Śląski, SP 11 Jelenia Góra, SP 2 Świeradów Zdrój, ZSP Bożejowice. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli piąte miejsce wśród dziewcząt i chłopców.

Skład dziewcząt: Nadia Kamoda, Zofia Szewczuk.

Skład chłopców: Alan Thiel, Wiktor Wąs.

Opiekun drużyn: Grzegorz Połaczewski

Gratulacje dla wszystkich drużyn  i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opracował

Grzegorz Połaczewski