PÓŁFINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW IGRZYSK MŁODZIEŻY

Dnia 14 marca 2024 roku w Hali Sportowej przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się Półfinał Strefy Jeleniogórskiej Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2010 i 2009).

Organizatorem zawodów był SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu oraz MOS w Jeleniej Górze. Najlepsze dwie drużyny wezmą udział w Finale Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 20 marca 2024r.  w Jeleniej Górze. W turnieju prawo startu miały szkoły, które wygrały rozgrywki powiatowe. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny tj. SP 11 Jelenia Góra, SP 2 Lwówek Śląski,  SP 2 Kamienna Góra, SP Karpacz. Nasi uczniowie ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

Skład naszej drużyny: Kopyto Oliwer, Kostrubiec Adam, Kotlewski Hubert, Kumoś Filip, Nakielski Jan, Okrzeja Michał, Rudnicki Maciej, Szelewski Natan, Szymanowicz Szymon, Waniowski Oskar, Wąs Wiktor, Zembrzycki Tymoteusz, Złotek Aleksaner

Opiekun drużyn: Magdalena Pawłowicz

Przebieg  turnieju:

SP 2 Lwówek Śląski        –            SP Karpacz                       3 – 8

SP 11 Jelenia Góra          –            SP 2 Kamienna Góra      15 – 5

SP Karpacz                       –            SP 2 Kamienna Góra      9 – 9  karne 2 – 1

SP 2 Lwówek Śląski        –            SP 11 Jelenia Góra          4 – 8

SP 11 Jelenia Góra          –            SP Karpacz                       10 – 8

SP 2 Kamienna Góra      –            SP 2 Lwówek Śląski        11 – 7

Klasyfikacja końcowa turnieju: