Wyniki eliminacji gminnych XXVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” 2024 r.

W dniach 6. i 7. 03. br. w Powiatowym Ośrodku Rozwoju i Edukacji w Lwówku Śl. odbyły się eliminacje gminne XXVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” 2024 r.

Z kl. IV-VI reprezentowały nas cztery uczennice, a z kl. VII-VIII - trzy. Wśród wyłonionych przez komisję konkursową znalazły się cztery uczestniczki z naszej szkoły: Maria Dancewicz z kl. IV b, Julia Maliszewska z Va. Na poziomie klas starszych: Nikola Murzyńska z VII b i Julia Karasińska z VII c. Wymienione uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się 20 marca w Mirsku.

Irena Tomala