FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI

Dnia 16 listopada 2021 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Gierałtowcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi).

Organizatorem zawodów był SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu oraz SP Gierałtowiec. Do Finału Dolnośląskiego zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli w Finale Strefy Jeleniogórskiej miejsca od pierwszego do szóstego. Naszą szkołę reprezentował Dominik Lech, opiekunem zespołu był p. Grzegorz Połaczewski. Ostatecznie uczeń naszej szkoły zająć XIII miejsce na Dolnym Śląsku indywidualnie, natomiast drużynowo XII miejsce. Gratulacje dla uczestników.

Opracował

G. Połaczewski