WIELKI SUKCES MARYSI W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

W dniu 15 czerwca uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim Maria Skrzydłowska (klasa VIIb) otrzymała wyróżnienie w postaci pierwszego miejsca w konkursie fotograficznym pt. „WYJĄTKOWY POMNIK PRZYRODY”.

Organizatorem konkursu był Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych odział  Legnica/Myślibórz. Celem konkursu było poznanie prawnie chronionych tworów przyrody, uświadomienie konieczności obiektów ochrony przyrody, budzenie zainteresowań przyrodą i pięknem otoczenia, prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii.

W konkursie wzięło udział 44 uczestników z terenu województwa dolnośląskiego, w którym laureatką została właśnie nasza uczennica. Gratulacje dla Marysi i jej Rodziców. Życzymy dalszych sukcesów.

G. Połczewski