Zabawy karnawałowe klas 1-8

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie SP 2 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 4 i 5 lutego 2020 r.

4 i 5 lutego aula wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Pięknie udekorowana zachęcała do zabawy – we wtorek młodszych uczniów klas I-III , a w środę starszych uczniów klas IV-VIII.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Oprawę muzyczną zapewnił nasz absolwent Alan Sowa.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP 2 należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Ferie trwać będą od 10 lutego do 21 lutego 2020 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku :)