MISTRZOSTWA POWIATU SZS – II MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSK DZIECI

Dnia 13 marca br. w  Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Mirsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt kategorii Igrzysk Dzieci.

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, SP w Mirsku. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski . Do zawodów zgłosiło się trzy drużyny tj. SP Mirsk, SP 2 Lwówek Śląski, SP Rząsiny(nie dotarła szkoła z Gminy Wleń oraz Lubomierz). Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Dariusz Plitt. Do półfinałów Strefy Jeleniogórskiej zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny.

Przebieg rozgrywek

SP 2 Lwówek Śląski                         -              SP Rząsiny                                          8 : 2

SP Mirsk                                            -              SP 2 Lwówek Śląski                            9 : 0

SP Mirsk                                            -              SP Rząsiny                                          14 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP Mirsk                                                             op. Joanna Plitt

II miejsce            SP 2 Lwówek Śląski                                        op. Mirosław Kobiałka

III miejsce           SP Rząsiny                                                         op.  Przemysław Chorzępa

SKŁAD DZIEWCZĄT SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI:

SP 2 Lwówek Śląski: Katarzyna Drużga, Weronika Gogola, Wiktoria Gogola, Weronika Kijanka, Wiktoria Kogut, Eliza Kopeć, Maja Kowalska, Oliwia Rapir, Weronika Rosołek, Wiktoria Sikora, Patrycja Szumska, Wiktoria Tarko, Lena Zimmer.

Opracował G. Połaczewski