Ogromne serce uczniów z Zespółu Szkół Ekonomiczno-Technicznych ZSET w Rakowicach Wielkich

Święta Bożego Narodzenia w naszej kulturze zawsze kojarzą się z magią, w grudniu nasze oczy otwierają się na problemy innych, chcemy pomagać, chemy sprawić komuś radość.

My pomagamy, ale i nam ktoś chce pomóc. Dzięki ogromnym sercom uczniów z Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych ZSET w Rakowicach Wielkich aż 20 uczniów naszej szkoły, którzy są w ciężkiej sytuacji życiowej otrzymało świąteczne prezenty.

Kolorowe paczki wypełnione zabawkami i słodyczami zostały dziś dostarczone do gabinetu pani pedagog, która zajmie się przekazaniem ich wybranym dzieciom.

Oczywiście uczniowie z Rakowic przygotowali także miłą niespodziankę dla pierwszaków z którymi wspólnie dekorowali upieczone na zajęciach pierniczki. W szkole czuć już nadchodzące święta. Dziękujemy!