Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Delegacja naszych uczniów z pocztem sztandarowym szkoły uczestniczyła w uroczystościach 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2018 r. wszyscy mieszkańcy Lwówka Śląskiego mieli okazję uczestniczyć w uroczystościach 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

11 listopada 2018 r. wszyscy mieszkańcy Lwówka Śląskiego mieli okazję uczestniczyć w uroczystościach 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Program obchodów rozpoczął się  Mszą Św. w kościele p.w. WNMP o godzinie 16.00, w której uczestniczyli przedstawiciele władz miasta oraz delegacja naszych uczniów z pocztem sztandarowym szkoły- Julity Samoraj, Pauliny Kuklińskiej, Bartka Draj, Oliwii Zabłockiej i Weroniki Patulskiej z panem Dyrektorem Krzysztofem Bielińskim. 


Po uroczystej Mszy delegacje i poczty sztandarowe udali się na Ceremoniał Święta Niepodległości pod Pomnik „Poległym za Wolność i Niepodległość Ojczyzny” . Po wystąpieniu Wicestarosty Lwóweckiego pana Zbigniewa Grześków oraz Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. pani Marioli Szczęsnej, złożono wieńce i wiązanki przybyłych delegacji gmin, organizacji Powiatu Lwóweckiego i szkół.

Tekst: Iwona Modelska

GaleriaPrzejdź do góry