ŚWIĘTA, O KTÓRYCH NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ….

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej zwany też „Dniem Nauczyciela”.

12 października 2018 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły nauczyciele emeryci oraz byli pracownicy wzięli udział  w tej uroczystości.

Młodzi aktorzy, uczniowie klas IV - VIII  z tej okazji przygotowali program kabaretowy. Nasi artyści, wcielili się w role  nauczycieli – Grona Pedagogicznego i w sposób humorystyczny poddali ocenie pracę nauczycieli, ich stosunek do uczniów, wylewając swoje żale uczniowskie. W dalszej części programu  wspomnieli o żmudnej pracy nauczycieli, ich problemach, marzeniach… Zabawne teksty wywoływały salwy śmiechu oraz gorące brawa.

Dodatkową atrakcją były barwne laurki wręczone wszystkim obecnym. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Program przygotowała pani Krystyna Greń-Sadowska oraz Małgorzata Kłosowska, oprawę muzyczną zapewnił pan Aleksander Hołoga, natomiast barwną dekorację wykonał pani Małgorzata Zubel.

Więcej zdjęć: https://photos.google.com/share/AF1QipPoijG3VHYIcXrqSe4U_9wW2UhsaMZnYtqs-VXxDYnFkXIZw8HP4hTQDsQ08XnmSg?key=SXBhcGZTcWtGVDdjdHk2cXdXRGhPX1dHajkzNEN3

Małgorzata Kłosowska