Mali detektywi z 3c

Dnia 30 maja 2018 roku klasa III c odwiedziła Urząd  Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Byliśmy z wizyta u Pani Burmistrz Marioli Szczęsnej.

Pani Burmistrz przyjęła nas gościnnie w swoim gabinecie. Byliśmy bardzo ciekawi tego spotkania, a zarazem przejęci.  Czekała nas niecodzienna wizyta w Urzędzie. Chcieliśmy przeprowadzić wywiad na temat pracy Pani Burmistrz i obowiązków z pełnionej funkcji, marzeń, jakie miała będąc dzieckiem. Uczniowie z chęcią zadawali pytania, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi.

Z okazji Dnia Dziecka otrzymaliśmy od Pani Burmistrz torbę pełną słodyczy i życzenia.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Burmistrz za przyjęcie dzieci w Urzędzie, udzielenie wyczerpującego wywiadu i poświęcony czas.

Życzymy Pani Burmistrz dużo sukcesów zawodowych i jak najmniej trudnej pracy.

Dziękujemy bardzo Pani Małgorzacie Kulanicy za nagranie przeprowadzonego wywiadu.

Polecamy film ze spotkania uczniów z panią Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Marzena Markulak