Oryginalny Dzień Kobiet w klasie 6d i 7b

8 marca dwie klasy postanowiły Dzień Kobiet świętować bardzo aktywnie i wybrały się z wychowawcami (N. Suską, G. Połaczewskim) do największego w Polsce parku trampolin GoJump we Wrocławiu.

Na początku jeden z instruktorów przeprowadził nam rozgrzewkę, a później podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza z klasy 6d (sportowej) ruszyła do strefy przygody doskonalić umiejętności wspinaczkowe, a w tym czasie grupa siódmoklasistów ruszyła na trampoliny.

Ilość atrakcji w hali GoJump jest imponująca, wyróżnić można sektory do: akrobacji, koszykówki, gry w zbijaka, sektor z basenem wypełnionym gąbkami, zjazdy na pontonach, skoki na linie, gigantyczna trampolina (37 metrów kwadratowych).
Uczniowie próbowali swoich sił na większości atrakcji, a po godzenie klasy zamieniły się miejscami, 7b ruszyła na ścianki wspinaczkowe, a 6d na trampoliny.
Przez dwie godziny bawiliśmy się i skakaliśmy do woli, uśmiechy nie znikały z naszych twarzy. Niektórzy pokonali swoje lęki m.in. związane ze skokami z wysokości.

Po ogromnym wysiłku przyszedł czas na posiłek w centrum handlowym Korona. Apetyty dopisywały wszystkim uczniom i opiekunom.
Podczas wyjazdu klasy się zintegrowały, forma fizyczna poprawiła, skarpetki zostały na pamiątkę, dlatego polecamy wszystkim taką formę aktywnego wypoczynku.