Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA FINALE DOLNOŚLĄSKIM LZS W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 21 września 2017r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Roztoce odbyły się Finały Dolnośląskie LZS w Jesiennych Biegach Przełajowych.

Z Powiatu Lwóweckiego przyjechała mocna grupa dzieci i młodzieży szkolnej wraz z opiekunami poszczególnych grup. Nasi uczniowie startowali w kategorii 2008-2007 (400m), 2006-2005 (400m), 2004 (800m, 1200m), 1997 i starsi (3000m).

 

Najlepsze osiągnięcie wśród naszych uczniów to:

Bartosz Polarczyk III miejsce w biegu na 800m,

Karolina Miszkurka IV miejsce w biegu na 400m.

Reszta uczniów uplasowała się na dalszych miejscach od X do XX. W ostatnim biegu wystartowali opiekunowie, nauczyciele oraz działacze sportowi na dystansie 3000m. W punktacji generalnej Gmin Lwówek Śląski uzyskał II miejsce na Dolnym Śląsku uzyskując 404 punkty, natomiast w punktacji generalnej Powiatów również uzyskaliśmy II miejsce z 539 punktami. 


Więcej zdjęć na: https://photos.google.com/share/AF1QipPnclrMoqKak7t0Tv5SpLjPWgLKnhGho20WwqQvMaBQa-7Zm1sDH3Adp3hrNuFcLQ?key=V0NTLUpYWHI2Zk11Zk1rNmtjNHJSa3dlZkw0S1VB

 

Grzegorz Połaczewski

 


KOMUNIKAT KOŃCOWY
FINAŁU DOLNOŚLĄSKIEGO JESIENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
PATRONAT HONOROWY – MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
ROZTOKA 21.09.2017

W dniu 21.09.2017 r. na obiektach wokół szkoły podstawowej w Roztoce odbył się Jesienny Finał Dolnośląskich Biegów Przełajowych organizowanych w ramach XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast.
Organizatorami biegów byli :
- Urząd Marszałkowski woj. Dolnośląskiego,
- Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu,
-Starostwo Powiatowe w Świdnicy ,
- Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy ,
- Gmina Dobromierz,
- GOKSiR Dobromierz,
- Szkoła Podstawowa w Roztoce,
- Ochotnicza Straż Pożarna w Roztoce,
Sponsorzy:
- Portal „Trening biegacza.pl
- Firma NESSI
W zawodach wystartowało łącznie 360 biegaczy z terenu całego Dolnego Śląska. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyżywienie , oraz napoje .
WYNIKI KOŃCOWE BIEGÓW:
MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ GMINA POWIAT PKT
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008 – 2007 – 400 M
1 Czerwińska Natalia Radków Kłodzki 20
2 Partyka Marta Zgorzelec Zgorzelecki 19
3 Faworyk Martyna Dobromierz Świdnicki 18
4 Kawińska Alicja Dobromierz Świdnicki 17
5 Błądzińska Wiktoria Świdnica Świdnicki 16
6 Hanusewicz Maja Jeżów Sudecki Jeleniogórski 15
7 Liebenthal Julia Oława Oławski 14
8 Kuska Julia Świdnica Świdnicki 13
9 Gałuszka Maja Bolesławiec Bolesławiecki 12
10. Kwietniewska Enda Oława Oławski 11
11 Rzemykowska Amelia Oława Oławski 10
12 Taraska Kornelia Wleń Lwówecki 9
13 Banach Nikola Lwówek Lwówecki 8
14 Didyk Emilia Lwówek Lwówecki 7
15 Jezienicka Weronika Oława Oławski 6
16 Merak Julia Kłodzko Kłodzki 5
17 Kupiecha Maja Świdnica Świdnicki 4
18 Szwedo Julia Środa ŚL. Średzki 3
19 Borowiec Ola Jeżów Sud Jeleniogórski 2
20 Reguła Melisa Bolesławiec Bolesławiecki 1
Cdn.
Chłopcy rocznik 2007 – 2008 – 400 m
1 Szulc Kacper Radwanice Polkowicki 20
2 Majka Wojciech Świdnica Świdnicki 19
3 Szeremeta Patryk Świdnica Świdnicki 18
4 Półtorak Kordian Lubomierz Lwówecki 17
5 Babiak Igor Dobromierz Świdnicki 16
6 Klawa Michał Oława Oławski 15
7 Łaszczuk Bożydar Dobromierz Świdnicki 14
8 Cejko Beniamin Gaworzyce Polkowicki 13
9 Sacher Ilias Zgorzelec Zgorzelecki 12
10 Wdowiak Paweł Gaworzyce Polkowicki 11
11 Janowicz Michał Świdnica Świdnicki 10
12 Zając Mateusz Wleń Lwówecki 9
13 Durda Jakub Bolesławiec Bolesławiecki 8
14 Wojciechowski Michał Oława Oławski 7
15 Kornaś Franciszek Bardo Ząbkowicki 6
16 Lipiec Kacper Zgorzelec Zgorzelecki 5
17 Fura Szymon Zgorzelec Zgorzelecki 4
18 Wojtkiewicz Filip Środa Śl. Średzki 3
19 Jacyna Szymon Oława Oławski 2
20 Kraiński Borys Mysłakowice Jeleniogórski 1
Cdn.
Dziewczęta rocznik 2005-2006 – 400 m
1 Ciupak Magda Olszyna Lubański 20
2 Kielmas Ola Zgorzelec Zgorzelecki 19
3 Szubrycht Laura Kłodzko Kłodzki 18
4 Miszkura Karolina Lwówek Lwówecki 17
5 Kobak Maja Lwówek Lwówecki 16
6 Pyka Karolina Lubomierz Lwówecki 15
7 Kobak Anna Lwówek Lwówecki 14
8 Kozieł Karolina Świdnica Świdnicki 13
9 Huzar Julia Świdnica Świdnicki 12
10 Borysewicz Maja Dobromierz Świdnicki 11
11 Budzińska Anastazja Radwanice Polkowicki 10
12 Świergot Julia Oława Oławski 9
13 Klatka Anna Olszyna Lubański 8
14 Brudnicka Wiktoria Oława Oławski 7
15 Nowicka Wiktoria Żukowice Głogowski 6
16 Brzeszcz Martyna Kłodzko Kłodzki 5
17 Junik Oliwia Oława Oławski 4
18 Marchewka Marta Jeżów Sud Jeleniogórski 3
19 Wojewódka Agnieszka Wleń Lwówecki 2
20 Ochocka Karolina Świdnica Świdnicki 1
Cdn.
Chłopcy rocznik 2005-2006 – 400 m
1 Szymonowicz Gracjan Lubomierz Lwówecki 20
2 Frankowski Kasjan Radwanice Polkowicki 19
3 Polarczyk Bartosz Lwówek Lwówecki 18
4 Onik Maksymilian Świdnica Świdnicki 17
5 Kałużka Mikołaj Radwanice Polkowicki 16
6 Krzywy Marceli Jeżów Jeleniogórski 15
7 Miga Emil Świdnica Świdnicki 14
8 Cejko Samuel Gaworzyce Polkowicki 13
9 Piękoś Tomasz Kłodzko Kłodzki 12
10 Majka Kacper Kłodzko Kłodzki 11
11 Lewandowski Jonasz Kłodzko Kłodzki 10
12 Wiktor Damian Świdnica Świdnicki 9
13 Holband Jakub Świdnica Świdnicki 8
14 Jodkowski Bartosz Bolesławiec Bolesławiecki 7
15 Moździk Tomasz Bolesławiec Bolesławiecki 6
16 Sowa Dominik Marcinowice Świdnicki 5
17 Pawkowski Bartosz Olszyna Lubański 4
18 Ignarski Michał Dobromierz Świdnicki 3
19 Frankowski Remigiusz Radwanice Polkowicki 2
20 Krzysztofik Nikolas Zgorzelec Zgorzelecki 1
Cdn.
Dziewczęta rocznik 2004 – 800 m
1 Cieślik Wiktoria Mysłakowice Jeleniogórski 20
2 Bykowska Weronika Radków Kłodzki 19
3 Niedziałkowska Roksana Świdnica Świdnicki 18
4 Popiel Kaja Olszyna Lubański 17
5 Lipowiecka Barbara Oława Oławski 16
6 Bartnicka Daria Janowice Wlk Jeleniogórski 15
7 Krupa Urszula Kłodzko Kłodzki 14
8 Bąk Dominika Oława Oławski 13
9 Gawrońska Karolina Świdnica Świdnicki 12
10 Salewska Sandra Jeżów Sud Jeleniogórski 11
11 Szczerbaniewicz Julia Lwowek Lwówecki 10
12 Borkowska Oliwia Radków Kłodzki 9
13 Junkiewicz Joanna Lwówek Lwówecki 8
14 Świnionoga Weronika Oława Oławski 7
15 Burzawa Emilia Oława Oławski 6
16 Boruczkowska Emilia Kłodzko Kłodzki 5
17 Wiśniewska Natalia Radwanice Polkowicki 4
18 Skrzypczak Oliwia Radwanice Polkowicki 3
19 Sokołowska Emilia Radków Kłodzki 2
20 Gejsler Julia Żukowice Głogowski 1
Cdn.
Chłopcy rocznik 2004 – 1200 m
1 Śmietana Marcel Żukowice Głogowski 20
2 Burda Oskar Gaworzyce Polkowicki 19
3 Woźniak Filip Oława Oławski 18
4 Piwko Damian Dobromierz Świdnicki 17
5 Franczak Mateusz Olszyna Lubański 16
6 Stankiewicz Damian Świdnica Świdnicki 15
7 Skiba Piotr Bolesławiec Bolesławiecki 14
8 Kańczuga Igor Świdnica Świdnicki 13
9 Karmelita Mateusz Jeżow Jeleniogórski 12
10 Balakowski Kacper Jeżow Jeleniogórski 11
11 Styczeń Kacper Świdnica Świdnicki 10
12 Dopieralski Kacper Lwówek Lwówecki 9
13 Kołosowski Alan Dobromierz Świdnicki 8
14 Węgiełek Piotr Oława Oławski 7
15 Goździejewski Kacper Świdnica Świdnicki 6
16 Kopczyński Patryk Dobromierz Świdnicki 5
17 Szeliga Maksymilian Dobromierz Świdnicki 4
18 Hermaszewski Patryk Marcinowice Świdnicki 3
19 Mika Gabriel Świdnica Świdnicki 2
20 Pieczarka Eryk Gaworzyce Polkowicki 1
Cdn.
Dziewczęta rocznik 2003-2002 – 1200 m
1 Kunicka Emilia Oława Oławski 20
2 Kozdrowska Wiktoria Wleń Lwówecki 19
3 Malinowska Karolina Świdnica Świdnicki 18
4 Łakota Justyna Olszyna Lubański 17
5 Tomaszewska Klaudia Lwówek Lwówecki 16
6 Skoczylas Agnieszka Żukowice Głogowski 15
7 Zając Julia Wleń Lwówecki 14
8 Podwalny Zuzanna Kłodzko Kłodzki 13
9 Suska Angelika Kłodzko Kłodzki 12
10 Jaworska Martyna Wleń Lwówecki 11
11 Nowakowska Kamila Oława Oławski 10
12 Rymarowicz Paulina Radwanice Polkowicki 9
13 Bodziany Paula Dobromierz Świdnicki 8
14 Daszczyk Izabela Oława Oławski 7
15 Cholewka Aleksandra Radków Kłodzki 6
16 Kowalczyk Katarzyna Środa śl. Średzki 5
17 Gładosz Wiktoria Żukowice Głogowski 4
18 Skóra Natalia Świdnica Świdnicki 3
19 Natanek Anna Świdnica Świdnicki 2
20 Żądło Dominika Oława Oławski 1
Cdn.
Chłopcy rocznik 2002-2003- 1500 m
1 Skóra Marcin Świdnica Świdnicki 20
2 Panasiewicz Patryk Wleń Lwówecki 19
3 Ziemba Marcel Radwanice Polkowicki 18
4 Szczypiński Kuba Świdnica Świdnicki 17
5 Kocot Marceli Lwówek Lwówecki 16
6 Błauciak Maciej Ząbkowice Ząbkowicki 15
7 Wielgosiewicz Maciej Środa Średzki 14
8 Kazimierski Adam Świdnica Świdnicki 13
9 Janowski Jakub Zgorzelec Zgorzelecki 12
10 Sadowski Krzysztof Janowice Jeleniogórski 11
11 Cichota Rafał Dobromierz Świdnicki 10
12 Woliński Marcin Mysłakowice Jeleniogórski 9
13 Jedziniak Szymon Świdnica Świdnicki 8
14 Łukaszyk Karol Kłodzko Kłodzki 7
15 Nogaj Wojciech Radwanice Polkowicki 6
16 Zięba Mateusz Świdnica Świdnicki 5
17 Skoczylas Łukasz Żukowice Głogowski 4
18 Nowicki Erwin Żukowice Głogowski 3
19 Cieślik Konrad Dobromierz Świdnicki 2
20 Reczyński Łukasz Dobromierz Świdnicki 1
Cdn.
Dziewczęta rocznik 2000-2001- 1200 m
1 Taratuta Patrycja Świdnica Świdnicki 20
2 Małoszyńska Magdalena Oława oławski 19
3 Górowska Patrycja Lwówek Lwówecki 18
4 Bożek Lidia Lwówek Lwówecki 17
5 Bojarun Klaudia Lwówek Lwówecki 16
6 Sawicka Patrycja Nowa ruda Kłodzki 15
7 Bińkowska Patrycja Kobierzyce Wrocławski 14
8 Polak Barbara Lwówek Lwówecki 13
9 Wesołowska Oliwia Kobierzyce Wrocławski 12
Chłopcy rocznik 2000-2001 – 2000 m
1 Bykowski Marek Kłodzko Kłodzki 20
2 Janecki Kacper Kobierzyce Wrocławski 19
3 Hajdrych Mateusz Świdnica Świdnicki 18
4 Dul Mateusz Kobierzyce Wrocławski 17
5 Polak Sebastian Kłodzko Kłodzki 16
6 Idziak Sylwester Lwówek Lwówecki 15
7 Wełpa Jakub Lwówek Lwówecki 14
8 Rzepka Dawid Jeżów Jeleniogórski 13
9 Drozdowski Krzysztof Nowa Ruda Kłodzki 12
10 Zając Dominik Lwówek Lwówecki 11
11 Łukasik Łukasz Kobierzyce Wrocławski 10
12 Drabowicz Damian Lwówek Lwówecki 9
13 Palus Krystian Kobierzyce Wrocławski 8
14 Grochowski Krzysztof Lwówek Lwówecki 7
15 Błażewicz Krystian Lwówek Lwówecki 6
16 Pesta Marcin Nowa Ruda Kłodzki 5
17 Podeszwa Krystian Dobromierz Świdnicki 4
18 Stasiak Jakub Nowa Ruda Kłodzki 3
19 Kolasiński Patryk Nowa Ruda Kłodzki 2
Dziewczęta rocznik 1999-98- 2000 m
1 Łabuda Oliwia Kobierzyce Wrocławski 20
2 Chwieśko Martyna Nowa Ruda Kłodzki 19
3 Jastrzębska Justyna Lwówek Lwówecki 18
4 Strzelec Nikol Nowa Ruda Kłodzki 17
5 Taracińska Kinga Oława Oławski 16
6 Rzemykowska Ewa Oława Oławski 15
7 Czaja Joanna Lwówek Lwówecki 14
Chłopcy rocznik 1998-99 – 3000 m
1 Łukasz Klatka Olszyna Lubański 20
2 Marut Tomasz Lwówek Lwówecki 19
3 Bestydziński Bartosz Lwówek Lwówecki 18
4 Ząbkowski Jacek Kobierzyce Wrocławski 17
5 Rożowski Krzysztof Oława Oławski 16
6 Michalski Paweł Lwówek Lwówecki 15
Dziewczęta rocznik 1997 i starsze
1 Kalita Katarzyna Świdnica Świdnicki 20
2 Kutyba Dorota Świdnica Świdnicki 19
3 Farnholtz Ewa Dobromierz Świdnicki 18
4 Mruk Magdalena Oława Oławski 17
5 Krajewska Agata Oława Oławski 16
6 Łukasik Joanna Lwówek Lwówecki 15
7 Kowalczyk Agnieszka Świdnica Świdnicki 14
8 Rzemykowska Marzena Oława Oławski 13
Mężczyźni rocznik 1997 i starsi – 3000 m
1 Dymitroca Adam Lwówek Lwówecki 20
2 Grześków Wojciech Świdnica Świdnicki 19
3 Fraczyński Daniel Świdnica Świdnicki 18
4 Woś Michał Kłodzko Kłodzki 17
5 Spaliński Piotr Oława Oławski 16
6 Wowczak Jacek Kobierzyce Wrocławski 15
7 Niemczuk Przemek Dobromierz Świdnicki 14
8 Wysłobocki Mateusz Kłodzko Kłodzki 13
9 Gorbenko Rafał Oława Oławski 12
10 Połaczewski Grzegorz Lwówek Lwówecki 11
11 Bernecki Witold Kłodzko Kłodzki 10
12 Zając Marek Lwówek Lwówecki 9
13 Strzelczak Henryk Nowa Ruda Kłodzki 8
14 Łapiński Grzegorz Dobromierz Świdnicki 7
15 Lubaski Zygmunt Świdnica Świdnicki 6
16 Zarychta Waldemar Świdnica Świdnicki 5
17 Kornat Marcin Bardo Ząbkowicki 4
Punktacja Gmin
Miejsce Gmina Pkt Pkt do igrzysk
1 Świdnica 455 27
2 Lwówek śląski 404 25
3 Oława 330 24
4 Kłodzko 188 23
5 Dobromierz 177 22
6 Kobierzyce 132 21
7 Radwanice 107 20
8 Olszyna 102 19
9 Wleń 83 18
10 Jeżów Sudecki 82 17
11 Nowa Ruda 81 16
12 Zgorzelec 72 15
13 Gaworzyce 57 14
14 Radków 56 13
15 Żukowice 53 12
16 Lubomierz 52 11
17 Bolesławiec 48 10
18 Mysłakowice 30 9
19 Janowice Wielkie 26 8
20 Środa Śląska 25 7
21 Ząbkowice 15 6
22 Bardo 10 5
23 Marcinowice 8 4
Punktacja powiatów
1 Świdnica 640 27
2 Lwówek Śląski 539 25
3 Oława 330 24
4 Kłodzko 325 23
5 Polkowice 164 22
6 Jelenia Góra 138 21
7 Wrocław 132 20
8 Lubań 102 19
9 Zgorzelec 72 18
10 Głogów 53 17
11 Bolesławiec 48 16
12-13 Ząbkowice 25 14,5
Środa Śląska 25 14,5

Galeria



Przejdź do góry