Spotkanie z zawodnikami Zagłębia Lubin i Młodzieżowej Reprezentacji Polski:

W czwartek 17 września 2015r. około godz. 10:00  (3 i 4 lekcja) w hali sportowej miało miejsce spotkanie z zawodnikami Zagłębia Lubin  i Młodzieżowej Reprezentacji Polski: JAROSŁAWEM JACH  i ERYKIEM SOBKÓW.

Licznie zgromadzana na hali publiczność złożona z uczniów klas 1-6 i nauczycieli SP2 wysłuchała informacji na temat kariery zaproszonych gości, a następnie prowadzący Damian Sawczak pozwolił zadawać pytania chętnym uczniom. Pytania najmłodszych były często zaskakujące, na szczęście gościom udało się na większość odpowiedzieć.

W czasie spotkania pokazowy trening zaprezentowali uczniowie z naszej szkoły pod okiem trenera Football Academy Grzegorza Kmiecika:

1)       Kacper Szatan      z klasy 2d

2)       Dominik Kufel       z klasy 3a

3)       Mateusz Suski      z klasy 3a

4)       Bartosz Pietruszka z klasy 3c

5)       Dominik Karp        z klasy 3d

6)       Jakub Michalak     z klasy 4c

7)       Kacper Borowski   z klasy 4c

8)       Dominik Suski       z klasy 4d

9)       Kacper Gałka        z klasy 4d

10)   Igor Kyzioł             z klasy 4d

Po treningu nasza dziesiątka uczniów z klas 2, 3, 4 zagrała mecz w składach z gośćmi z Zagłębia Lubin.

A po meczu nadszedł czas na rozdawanie autografów. Kolejka stworzona z kilkuset uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania przedstawicieli Młodzieżowej Reprezentacji Polski - Eryka i Jarka.

Organizatorem spotkania był Damian Sawczak menadżer Football Academy Lwówek Śląski przy współorganizacji  SP 2.