Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 3128573
    • Do końca roku: 251 dni
    • Do wakacji: 58 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś-bohater książek dla dzieci”.

W listopadzie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś – bohater książek dla dzieci”.

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

 

Zadaniem uczniów było wykonanie pracy różnymi technikami plastycznymi, przedstawiającej misia, o którym mogą przeczytać w swoich ulubionych książkach.  W konkursie wzięło udział 54 uczniów klas I – III.

Nagrody dla zwycięzców zostały zakupione w ramach wsparcia otrzymanego z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 

Nagrodzeni uczniowie:

 

KLASA PIERWSZA:

I miejsce:

Kacper Miter kl. I a

Bastian Żółtański kl. I a

Jakub Gałka kl. I b

Kaja Sikora kl. I b

 

II miejsce:

Maja Kilijańska kl. I a

Zofia Karpowicz kl. I a

Magdalena Bogdan kl. I b

 

III miejsce:

Aleksandra Zdanowicz kl. I a

Natalia Solovei kl. I b

Filip Szmulewicz kl. I a

Miłosz Bajóra kl. I a

 

Wyróżnienie:

Daniel Stefanicki kl. I b

Julia Klebanowicz kl. I a

Gracja Nowakowski kl. I b

Paula Nowakowska kl. I b

Wojtek Wołkowski kl. I a

Maria Niedzielska kl. I b

Hanna Kierko kl. I a

Kamil Stemplewski kl. I b

Kuba Stemplewski kl. I b

 

KLASYA DRUGA:

 I miejsce:

Marcel Łukasiewicz kl. II b

Piotr Sinkowski kl. II b

Maria Kaniuka kl. II a

Kacper Żołnier kl. II b

II miejsce:

Zuzanna Górska kl. II a

Kajan Libowiecki kl. II a

Marcel Burdyna kl. II a

Lena Łoza kl. II c

 

III miejsce:

Jakub Różycki kl. II a

Piotr Rudnicki kl. II b

 

Wyróżnienie:

Emilia Hanasz kl. II a

Amelia Razowska kl. II a

Lena Wąs kl. II a

Kacper Kolman kl. II b

 

KLASA TRZECIA:

 

I miejsce:

Henryk Štrombahs kl. III b

Emilia Suduł kl. III a

Bianka Żółtańska kl. III c

 

II miejsce:

Julia Jędryka kl. III b

Alicja Burdukiewicz kl. III a

Brajan Maćkowiak kl. III b

Manuela Kosewicz kl. III a

Kacper Wieczorek kl. III a

 

III miejsce:

Filip Malewski kl. III b

Karol Wątorek kl. III a

Hubert Walkowiak kl. IIIa

Maria Maceła kl. III a

Jan Trzaska kl. III b

Szymon Różycki kl. III b

Dominika Cybulska kl. III a

 

Wyróżnienie:

Anastazja Libowiecka kl. III a

Julia Skłodowska kl. III c

Krzysztof Kadłubowski kl. III c

Natalia Szczepańska kl. III b

Zuzanna Maślanka kl. III b

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom.

 Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do biblioteki szkolnej.

 

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

Title