MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA LZS W WIOSENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 25 kwietnia br. w Olszynie odbył się Finał Dolnośląski LZS Wiosennych Biegów Przełajowych.

Organizatorami zawodów byli Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, SL GKS „Olsza” Olszyna, Ministerstwo Sportu i Turystyki, KZ LZS Warszawa, Koleje Dolnośląskie, SP 1 Olszyna, Urząd Miejski Olszyna.

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w trzech kategoriach wiekowych uzyskując wysokie wyniki podczas rywalizacji na dystansie 400m oraz 800m. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Połaczewski. Gratulacje dla uczniów za wielkie zaangażowanie i serce pozostawione na trasach biegowych.

Skład drużyny: Dawid Fojna, Luiza Heba, Milena Witkowska, Maja Witkowska, Weronika Dancewicz, Julia Darul, Marcel Siedlecki, Michelle Strombahs, Kornel Jakubowski, Olaf Gałucha, Wiktor Baszak, Oliwier Kopyto, Michał Okrzeja, Jakub Makowiecki, Małgorzata Lupa.

Najlepsze wyniki naszych startujących:

• Michelle Strombahs – III miejsce w biegu na 400m (rocznik 2013-2012)
  • Oliwier Kopyto – II miejsce w biegu na 800m (rocznik 2011-2010)
  • Luiza Heba  - III miejsce w biegu na 800m (rocznik  2009-2008)
  • Maja Witkowska – VI miejsce w biegu na 800m (rocznik 2009-2008)

Pełne wyniki indywidualne pojawią się w najbliższym czasie.

Opracował

Grzegorz Połaczewski