Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2797785
    • Do końca roku: 315 dni
    • Do wakacji: 122 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dnia 17 maja 2022 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży  dziewcząt i chłopców (rocznik 2008 i młodsi).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku. Współorganizatorem imprezy była SP 1 Lwówek Śląski, SP 2 Lwówek Śląski. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy Lwówek Śląski. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski. Poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. W rozgrywkach wystartowało około 200 zawodniczek  i zawodników, rywalizując w konkurencjach lekkoatletycznych tj, bieg 60m, 100m, 300m, 600, 1000m, 2000m, rzut piłeczką palantową z rozbiegu, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą, skok wzwyż, rzut oszczepem,  sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m). Zwycięzcy poszczególnych konkurencji wezmą udział w Finale Dolnośląskim, który odbędzie się 06 czerwca 2022 roku dla Igrzysk Dzieci w Polkowicach oraz 26 maja 2023 roku dla Igrzysk Młodzieży w Zgorzelcu. Gratulacje dla wszystkich startujących.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA IGRZYSK DZIECI:

Dziewczęta                           

I miejsce                            SP 1 Lwówek Śląski                          91 pkt.  

II miejsce                             SP 2 Lwówek Śląski                              89 pkt.

III miejsce                         SP 3 Lwówek Śląski                           42 pkt.  

IV miejsce                          SP Wleń                                             37 pkt.

V miejsce                           SP 1 Gryfów Śląski                           32 pkt.

VI miejsce                          SP Pławna                                         30 pkt.

VII miejsce                         SP Masters Academy Lwówek Śl.   9 pkt.    

 

Chłopcy

I miejsce                                SP 2 Lwówek Śląski                            94 pkt.

II miejsce                           SP 1 Lwówek Śląski                          83 pkt.

III miejsce                          SP 1 Gryfów Śląski                           57 pkt.

IV miejsce                          SP Wleń                                              31 pkt.

V miejsce                            SP 3 Lwówek Śląski                          10 pkt.

VI miejsce                           SP Pławna                                          7 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA IGRZYSK MŁODZIEŻY:

 

Dziewczęta                                  

I miejsce              SP 3 Lwówek Śląski                                         60 pkt.  

II miejsce             SP 2 Lwówek Śląski                                              53 pkt.  

III miejsce            SP Pławna                                                        31 pkt.

IV miejsce            SP 1 Lwówek Śląski                                        18 pkt.

 

Chłopcy

I miejsce              SP 3 Lwówek Śląski                                        67 pkt.

II miejsce             SP 2 Lwówek Śląski                                             51 pkt.

 

WYNIKI INDYWIDUALNE NASZYCH UCZNIÓW:

 

IGRZYSKA DZIECI

 

Polina Ulko                        -             V miejsce             bieg 60m

Weronika Wach                -             VIII miejsce          bieg 60m

Emilia Szewczyk                -             X miejsce             bieg 60m

Ewa Kozdrowska               -             XII miejsce           bieg 60m

Adam Kostrubiec              -             IV miejsce            bieg 60m

Dominik Matkowski          -             VII miejsce           bieg 60m

Orfeusz Żebrak                  -             IX miejsce            bieg 60m

Alan Ambrożewicz            -             X miejsce             bieg 60m

Tymoteusz Zembrzycki     -             XI miejsce            bieg 60m

Aleksandra Horanin         -             II miejsce             bieg 300m

Weronika Zabłocka           -             VII miejsce           bieg 300m

Olaf Gałucha                     -             III miejsce            bieg 300m

Marcel Wesołowski          -             IV miejsce            bieg 300m

Jerzy Latarowski                -             VII miejsce           bieg 300m

Dawid Fojna                      -             I miejsce              bieg 1000m

Wiktoria Wierzbicka         -             VI miejsce            pchnięcie kulą 3kg

Wiktoria Dymitroca          -             IX miejsce            skok w dal

Oliwier Kopyto                  -             I miejsce              skok w dal

Nadia Kamoda                  -             I miejsce              piłeczka palantowa

Oliwia Nowakowska         -             VI miejsce            piłeczka palantowa

Hubert Kotlewski              -             VI miejsce            piłeczka palantowa

Gracjan Jasiński                -             X miejsce             piłeczka palantowa

Aleksander Nowak            -             XI miejsce            piłeczka palantowa

Kasper Boilerehauger       -             XII miejsce           piłeczka palantowa

Agata Kawcz                      -             I miejsce              skok wzwyż

Julia Karasińska                 -             II miejsce             skok wzwyż

Oktawia Stec                     -             III miejsce            skok wzwyż

Amanda Jakubowska        -             IV miejsce            skok wzwyż

Maja Ryba                         -             V miejsce             skok wzwyż

Zuzanna Woźniak             -             VI miejsce            skok wzwyż

Okrzeja Michał                  -             I miejsce              skok wzwyż

Filip Grześków                   -             II miejsce             skok wzwyż

Jan Nakielski                     -             IV miejsce            skok wzwyż

Sztafeta dziewcząt 4x100m            III miejsce

Sztafeta chłopców 4x100m             I miejsce

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

 

Weronkia Dancewicz        -             II miejsce             bieg 100m

Emilia Nerko                     -             IV miejsce            bieg 100m

Milena Witkowska            -             I miejsce              bieg 300m

Oliwier Leśniowski            -             I miejsce              bieg 300m

Maja Witkowska               -             I miejsce              bieg 600m

Izabela Horanin                -             II miejsce             bieg 600m

Filip Siedlecki                    -             I miejsce              bieg 1000m

Wiktoria Geisheimer        -             II miejsce             pchnięcie kulą 3kg

Marika Pieles                    -             V miejsce             pchnięcie kulą 3kg

Julia Pałasiuk                     -             VI miejsce            pchnięcie kulą 3kg

Oskar Gałka                       -             II miejsce             pchnięcie kulą 5kg

Akradiusz Lerch                 -             III miejsce            pchnięcie kulą 5kg

Kamil Michalski                 -             II miejsce             skok w dal

Filip Siedlecki                    -             II miejsce             skok wzwyż

Gabriel Sawicz                   -             III miejsce            skok wzwyż

 

G. Połaczewski

Title