POWIATOWY ETAP XXIII TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

Dnia 26 kwietnia 2023 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się  etap Powiatowy XXIII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12.

Najlepsza drużyna turnieju będą reprezentowała swoją szkołę na etapie wojewódzkim, który odbędzie się dnia 21 maja 2023 roku w Świdnicy.  Gratulacje dla wszystkich drużyn.

Nasza drużyna wystartowała w składzie: Wiktor Baszak, Dominik Matkowski, Maciej Zieliński, Filip Giecewicz, Olaf Gałucha, Kacper Przybyło, Filip Grześków, Dawid Fojna, Jerzy Latarowski, Samuel Andrukiewicz. Opiekun drużyny Grzegorz Połaczewski.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

SP 2 Lwówek Śląski                       -             Pogończycy SP Wleń                    4 : 2

SP 2 Lwówek Śląski                       -             Agat SP Płóczki Górne                  15 : 2

Pogończycy SP Wleń                    -             Agat SP Płóczki Górne                  17 : 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP 2 Lwówek Śląski