MISTRZOSTWA GMINY I MIASTA LWÓWEK ŚLĄSKI SZS W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI

Dnia 20 kwietnia 2023 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Gminy i Miasta Lwówek Śląski Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Dziewcząt  i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci  (rocznik 2010 i młodsi).

Najlepsza drużyna wśród dziewcząt i chłopców będą reprezentowała Gminę Lwówek Śląski w rozgrywkach Mistrzostw Powiatu Lwóweckiego SZS, który odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023 roku na Orliku przy SP 2 Lwówek Śląski. Gratulacje dla wszystkich drużyn.

PRZEBIEG ZAWODÓW:

Dziewczęta

SP 2 Lwówek Śląski                       -             SP 3 Lwówek Śląski                       5 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce            SP 2 Lwówek Śląski                      op.  Grzegorz Połaczewski

II miejsce           SP 3 Lwówek Śląski                   op. Artur Lipski

SKŁADY DRUŻYN:

SP 2 Lwówek Śląski: Lena Galek, Martyna Gryczon, Nadia Kamoda, Aleksandra Liput, Nikola Murzyńska, Justyna Sznapka, Julia Wiśniewska, Weronika Zabłocka, Aleksandra Horanin, Wiktoria Wierzbicka, Weronika Wach.

Chłopcy

SP 1 Lwówek Śląski                       -             SP 3 Lwówek Śląski                       2 : 0

SP 2 Lwówek Śląski                       -             SP 3 Lwówek Śląski                      10 : 1

SP 2 Lwówek Śląski                       -             SP 1 Lwówek Śląski                       7 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce             SP 2 Lwówek Śląski                       op.  Grzegorz Połaczewski

II miejsce           SP 1 Lwówek Śląski                       op. Marek Bialic

III miejsce          SP 3 Lwówek Śląski                       op. Artur Lipski

SKŁADY DRUŻYN:

SP 2 Lwówek Śląski: Wiktor Baszak, Olaf Gałucha, Oliwier Kopyto, Adam Kostrubiec, Jakub Makowiecki, Dominik Matkowski, Jan Nakielski, Michał Okrzeja, Kacper Przybyło, Tymoteusz Zembrzycki, Maciej Zieliński, Dawid Fojna.

Opracował

G. Połaczewski