• Odwiedziny: 3120618

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA - KOLEJKOWO

Dnia 6 października 2022 roku klasy czwarte uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia podążając szlakiem krasnala oraz podróżując miniaturowym szlakiem Kolejkowa.

Program wycieczki:

1. Spacer z Panem Jackiem przewodnikiem ze słynnej wyspy Ostrowa Tumskiego, gdzie narodził się Wrocław, szlakiem legend i historii so Rynku, który kryje wiele tajemnic i sekretne ścieżki sympatycznych Krasnali, dzieci odkryły jak nazywają się, czym się zajmują, co lubią, gdzie mieszkają krasnale.

2. Kolejkowo, magiczna podróż przez miniaturowy świat Kolejkowa, dzieci zobaczyły życie na wsi, spotkały turystów podczas górskich wypraw, wzieły udział w akcji ratunkowej, wcielając się w narciarzy, kupców, cyrkowców, odkrywali jak spędzają dzień miniaturowi mieszkańcy, rozwiązywali zagadki, poćwiczyli spostrzegawczość, wzieli udział w warsztatach modelarskich gdzie będzie można wykazać się wyobraźnią i kreatywnością przy tworzeniu własnego projektu i zdobyć Dyplom Młodego Modelarza.

Opiekunami wycieczki byli p. Anna Urbańska, Anna Bogdan, Grzegorz Połaczewski

opracował Grzegorz Połaczewski