FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM - ZAWODY KLASY PIERWSZYCH

Dnia 09 czerwca 2022 roku na Orliku Lekkoatletycznym Leśnej odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej SZS w Zawodach Klas I i II w ramach Trójboju Lekkoatletycznego dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci (rocznik 2013 i młodsi).

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” Wrocław, Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu, Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Dzieci rywalizowali w trzech konkurencjach tj, bieg 60m, rzut piłeczką palantową z rozbiegu, skok w dal z rozbiegu. Nasza drużyna w składzie Zofia Nestorowicz, Maria Kaniuka, Nikola Kazimierczuk, Marcela Sowa, Zuzanna Wołoszyn, Wojtasik Natan, Szymon Dancewicz Pascal Leszkowicz, Marcel Łukasiewicz, Seweryn Szandrowski zakończyli zmagania sportowe na trzeciej pozycji. Opiekunem drużyny była p. Jowita Markulak.  Gratulacje dla najmłodszych sportowców.

G. Połaczewski