SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK MŁODZIEŻY

Dnia 19 maja 2022 roku na boisku plażowym przy ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Siatkówce Plażowej "2" Dziewcząt i Chłopców w ramach współzawodnictwa sportowego Igrzysk Młodzieży (rocznik 2007-2008).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku. Współorganizatorem imprezy był ZSE-T w Rakowicach Wielkich. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Kierownikiem zawodów był p. Adam Dymitroca. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wezmą udział w Finale Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się osobno dla dziewcząt 06 czerwca 2022 roku  w Bolesławcu, a chłopców 08 czerwca 2022 roku w Bolesławcu. Gratulacje dla wszystkich startujących drużyn za sportową postawę i powodzenia w finałach.

Skład dziewcząt SP 2 Lwówek Śląski: Wiktoria Sikora, Weronika Rosołek i Gabriela Jedynak, opiekun Magdalena Pawłowicz

Skład chłopców SP 2 Lwówek Śląski: Konrad Draj, Jakub Przybyło i Tymoteusz Listwan, opiekun Magdalena Pawłowicz

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce     Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski