WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE LZS O MISTRZOSTWO GMINY, POWIATU ORAZ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ 2022

Dnia 12 kwietnia 2022 roku przy ZSE – T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa LZS Gminy Lwówek Śląski, Powiatu Lwóweckiego oraz Strefy Jeleniogórskiej w Wiosennych Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży.

Głównym celem zawodów była popularyzacja biegów przełajowych, aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz awans do Finałów Dolnośląskich. Liczna reprezentacja naszej szkoły  wraz z opiekunami wzięła udział w biegach uzyskując wysokie wyniki oraz awans do kolejnego etapu zawodów sportowych. Wyniki poszczególnych kategorii wiekowej zostaną umieszczone w późniejszym terminie. Gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek oraz zawodników.

Reprezentacja SP 2 Lwówek Śląski

1. Rocznik 2014 (bieg 150m) – Natan Wojtasik (VII miejsce), Jagoda Grześków (IV miejsce)
  2. Rocznik 2013 (bieg 200m) – Jan Trzaska (X miejsce), Marcel Siedlecki (III miejsce), Jan Kaczorowski (V miejsce), Anastazja Libowiecka (I miejsce), Julia Karp (IV miejsce), Wiktor Kopyto (I miejsce)
  3. Rocznik 2012 (bieg 300m) – Kornel Jakubowski (IV miejsce)
  4. Rocznik 2011 (bieg 400m) – Kasper Boilerehauge (XXII miejsce), Maciej Zieliński (XXI miejsce), Adam Sindrewicz (XX miejsce), Alan Ambrożewicz (XII miejsce), Emilia Szewczyk (XVI miejsce), Wiktoria Brocławik (III miejsce), Zuzanna Fijałkowska (XVII miejsce), Wiktoria Dymitroca (XV miejsce), Gracjan Jasiński (XXIX miejsce), Kacper Przybyło (X miejsce), Olaf Poniźniak (XIV miejsce), Filip Giecewicz (XVII miejsce), Fabian Zembrzycki (XVIII miejsce), Dawid Fojna (II miejsce), Dariusz Hanysz (VI miejsce), Dominik Matkowski (IX miejsce), Aleksandra Liput (IX miejsce), Emilia Faltyn (X miejsce), Wiktor Baszak (IV miejsce), Bartosz Sojka (XIII miejsce)
  5. Rocznik 2010 (bieg 600m) – Oliwier Kopyto (I miejsce), Weronika Zabłocka (VI miejsce), Nadia Kamoda (XIV miejsce), Adam Heba (XI miejsce), Jakub Makowiecki (IV miejsce), Lena Galek (XIII miejsce), Zofia Szewczuk (XIX miejsce), Maja Ryba (XI miejsce), Agata Kwacz (X miejsce), Michał Okrzeja (III miejsce).

Opracował G. Połaczewski