FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY

Dnia 30 listopada 2021 roku w Pływalni Krytej „Laguna”  w Lubaniu odbyły się Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej Szkolnego Związku Sportowego w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) oraz Igrzysk Młodzieży (rocznik 2008 i 2007).

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu ,SZS „Dolny Śląsk” we Wrocławiu. Stawką zawodów był awans do finałów dolnośląskich, które zaplanowane są na 9 grudnia 2021r. we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Wiktoria Wierzbicka, Weronika Burniak, Michał Okrzeja, Bartosz Paciejewski, opiekunem zespołu był p. Grzegorz Połaczewski. Gratulacje dla naszych podopiecznych.

Ostatecznie nasi uczniowie zajęli miejsca:

Wiktoria Wierzbicka                    -             VIII miejsce 50m stylem klasycznym (czas: 1.15.68)

Michał Okrzeja                              -              VI miejsce 25m stylem motylkowym (czas: 17.38)

VIII miejsce 50m stylem dowolnym (czas: 35.93)

Weronika Burniak                        -             VI miejsce 50m stylem grzbietowym (czas: 51.92)

Bartosz Paciejewski                      -           VII miejsce 50m stylem klasycznym (czas: 53.41)

XIII miejsce 50m stylem dowolnym (czas: 50.35)

Opracował

G. Połaczewski