ŚWIETLICA SZKOLNA KLAS 4-8 PRZESTRZENIĄ WOLNEGO CZASU

Świetlica szkolna dla uczniów klas 4 – 8 jest integralną częścią naszej szkoły. Jest miejscem relaksu i odpoczynku, zabawy oraz nauki.

Uczniowie mogą tutaj rozwijać swoją aktywność twórczą i umysłową poprzez różnorodne zajęcia plastyczno – techniczne.  Uczestniczą    również w tworzeniu wystroju sali poprzez ekspozycje własnych prac.

W świetlicy odbywają się również zajęcia tematyczne dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

W świetlicy ”Jedzie pociąg zwany wyobraźnią”. Jest to cykl spotkań z plastyką na których prezentowane są ciekawe techniki plastyczne.

Do świetlicy przychodzą również uczniowie, którzy chcą odrobić lekcje czy po prostu spędzić miło czas czekając na odjazd autobusu szkolnego.

Świetlica jest przyjaznym miejscem dla uczniów.

Małgorzata Zubel – nauczyciel plastyki w klasach 4 -8, Wychowawca w Świetlicy szkolnej

Pomysłodawca i Organizator powiatowych konkursów plastycznych: „Dekoracje świąteczne z masy solnej”/do 2011 r., „Drzewko świąteczne”, „Międzyszkolna giełda plastycznych talentów”.