PLASTYCZNE PREZENTACJE- MARIA SKRZYDŁOWSKA UCZENNICA Z KLASY 7B „SCRAPBOOKING”

„Moim hobby jest SCRAPBOOKING. Polega on na tworzeniu kartek okolicznościowych oraz dekoracji.

Używam do tego kolorowego papieru, ręcznie robionych foamiranowych kwiatów oraz różnych innych ozdób np. guzików,  drewnianych elementów”.

FOAMIRAN – jest to aksamitne tworzywo sztuczne. Które można formować pod wpływem ciepła – trwale zachowujące swój nowy kształt. Dzięki aksamitnej powierzchni, niewielkiej grubości arkuszy i łatwości barwienia, kwiaty wykonane z Foamiranu są delikatne i aksamitne.

Zapraszam do obejrzenia niezwykłych kartek okolicznościowych Marysi Skrzydłowskiej, może zainspiruje Was do tworzenia własnych kompozycji.

Małgorzata Zubel