PRACE PLASTYCZNE UCZNIÓW Z KLAS IV-VII W "SZKOLNEJ GALERII DWÓJKI"

ZAPROSZENIE DO ZWIEDZENIA EKSPOZYCJI PRAC PLASTYCZNYCH UCZNIÓW Z KLAS IV - VII W "SZKOLNEJ GALERII DWÓJKI".

Na wystawie znajdują się prace wykonane w pracowni plastycznej przez uczniów z klas IV – VII z dziedziny:
- RYSUNKU
- MALARSTWA
- FORM PRZESTRZENNYCH
- TECHNIK MIESZANYCH

Nadrzędnym celem zajęć plastycznych jest wszechstronny rozwój ucznia, zapoznanie się z różnorodnymi środkami wyrazu artystycznego dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wrażliwości ucznia, rozwijanie wyobraźni oraz ekspresji twórczej.
Istotnym znaczeniem jest również samodzielne wykonanie prac plastycznych w trakcie lekcji oraz prac konkursowych.

Małgorzata Zubel – nauczyciel plastyki w kl. IV - VII