RUSZYŁY ROZGRYWKI TRZECIEJ LIGII SZCZYPIORNISTÓW LWÓWECKICH

Dnia 21 października 2017 roku w Hali Sportowo – Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyło się pierwsze w sezonie 2017/2018 inauguracyjne spotkanie III Ligii Dolnośląskiej w piłce ręcznej mężczyzn.

Po bardzo długiej przerwie lwóweccy szczypiorniści wrócili do rozgrywek ligowych reprezentując Gminę Lwówek Śląski. Sponsorem głównym imprezy sportowej była Gmina i Miasto Lwówek Śląski oraz Progress Beton, Polmat i Pierogarnia z Gitarą i Piórem w Jeleniej Górze. Pierwsze spotkanie zostało rozegrane pomiędzy drużyną gospodarza MKS Piast Lwówek Śląski a UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie. Gospodarze zagrali w składzie Dziuba Marcin(1), Krasowski Wojciech(12), Rosa Sebastian(1), Jankowski Przemysław(8), Krakowski Maciej(3), Krasowski Mateusz(4), Lipiński Damian(9), Maleńczak Damian(0), Siemierz Rafał(6), Stodolnik Michał(5), Szymków Krzysztof(17), Tomków Tomasz(2), Wasilewicz Dawid(13), Ziemba Dawid(11) wraz z trenerami Szymków Krzysztof i Ryszard Młyńczyk. Drużyna gospodarzy od samego początku wypracowała sobie przewagę bramkową, którą utrzymała do końca spotkania ostatecznie wygrywając  35 : 25. Gratulacje dla drużyny i trenerów. Najbliższe spotkanie w naszej hali zagramy z drużyną MKS Zagłębie II Lubin S.A.  dnia 4 listopada 2017 roku. Wyjazdowe spotkanie szczypiorniści rozegrają z drużyną KS SPR Chrobry II Głogów. Zapraszamy do kibicowania.

Opracował

G. Połaczewski