Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarz Imprez Dolnośląskiego SZS Rok szkolny 2019/2020

TERMINARZ ZAWODÓW SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO DOLNY ŚLĄSK W ROKU SZKOLNYM  2019/2020

Nazwa zawodów

Strefa jeleniogórska

Strefa

legnicka

Strefa wałbrzyska

Strefa

wrocławska

Finał dolnośląski

DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA DZIECI

Czwórbój Przyjaźni

Bezpośrednio finał wojewódzki

21.05.2020 Wrocław

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Do finału awansują mistrzowie powiatów

10.10.2019 Olszyna

Drużynowe Biegi Przełajowe

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.04.2020 Oleśnica

Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.06.2019 Wrocław

Minisiatkówka „2„ dziewczęta

 

 

 

 

zawody rozgrywane do szczebla powiatu lub strefy

Minisiatkówka „2„ chłopcy

 

 

 

 

zawody rozgrywane do szczebla powiatu lub  strefy

Minisiatkówka „3” dziewczęta

 

 

 19.03.2020

 Wałbrzych

17.03.2020

Wrocław

zawody rozgrywane do szczebla powiatu lub strefy

Minisiatkówka „3” chłopcy

 

 

 19.03.2020

  Wałbrzych

17.03.2020 Wrocław

zawody rozgrywane do szczebla powiatu lub strefy

Minisiatkówka „4” dziewczęta

 

 

 24.03.2020

  Świdnica

23.03.2020

Do ustalenia

2.04.2020 Świdnica

Minisiatkówka „4” chłopcy

 

 

 25.03.2020

   Świdnica

24.03.2020

Do ustalenia

2.04.2020  Świdnica

Minikoszykówka dziewczęta

 

 

 29.01.2020

   Wałbrzych

30.01.2020

Wrocław

26.02.2019 mistrz strefy legnickiej

Minikoszykówka chłopcy

 

 

 30.01.2020

    Wałbrzych

31.01.2020

Wrocław

27.02.2020 Wałbrzych

Piłka ręczna dziewczęta

 

 

 16.03.2020

  Świebodzice

25.03.2020

Kobierzyce

21.04.2020  mistrz strefy legnickiej

Piłka ręczna chłopcy

 

 

  17.03.2020

   Świdnica

26.03.2020

Oborniki Śląskie

22.04.2020 mistrz strefy legnickiej

Mininożna dziewcząt

 

 

  15.05.2020

    Świdnica

19.05.2020

Oława

27.05.2020 Wałbrzych

Mininożna chłopców

 

 

   22.10.2019

    Świdnica

19.05.2020

Oława

27.05.2020 Wałbrzych

Tenis stołowy

 

 

   10.03.2020

   Krosnowice

10.03.2020

Brzeg Dolny

26.03.2020 Brzeg Dolny

Szachy

Bezpośrednio finał wojewódzki

18.12.2019  Wrocław

Błękitna Sztafeta

Bezpośrednio finał wojewódzki

29.01.2020 Wrocław

Złoty Krążek

Bezpośrednio finał wojewódzki

29.01.2020 Wrocław

Narciarstwo biegowe

Bezpośrednio finał wojewódzki

26-27.02.2020 do ustalenia

Narciarstwo alpejskie

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.02.2020 Lądek Zdrój

Snowboard

Bezpośrednio finał wojewódzki

3.02.2020 Lądek Zdrój

Pływanie

 

 

   26.02.2020

   Świdnica

28.02.2020 Wrocław

11.03.2020 Wrocław

Biegi na orientację

Półfinały: 28.04.2020 - Wrocław, Stadion Olimpijski

                                     - Jelenia Góra/ Iwiny

20.05.2020 Wrocław

Aerobik rekreacyjny

Bezpośrednio finał wojewódzki

20.04.2020 Wrocław

Unihokej

 

 

   15-16.10.2019

Imbramowice,Piława

15-16.10.2019

Wrocław

22-23.10.2019 Wrocław

Badminton

 

 

   5.11.2019

   Złoty Stok

12.11.2019

Wrocław

25.11.2019  do ustalenia

Dwubój nowoczesny

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.10.2019  Nowa Ruda

Strzelectwo sportowe

Bezpośrednio finał wojewódzki

8-11.10.2019 Wrocław

Koszykówka 3 x 3 dziewcząt i chłopców

 

 

   26.11.2019

   Wałbrzych

28.11.2019 Wrocław

12.12.2019 do ustalenia Wałbrzych

Zawody klas I-IV/ Trójbój lekkoatletyczny

 

 

   9.06.2020

   Świdnica

9-10.06. 2020

Wrocław

-

DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Szkolna Liga LA

Finał wojewódzki z udziałem mistrzów powiatów

26.09.2019 Wrocław

Indywidualne Mistrzostwa LA

Bezpośrednio finał wojewódzki

3.06.2020 Wrocław

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Finał wojewódzki z udziałem mistrzów powiatów

10.10.2019 Olszyna

Drużynowe Biegi Przełajowe

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.04.2020 Oleśnica

Siatkówka dziewczęta

 

 

4.03.2020

 Świdnica

4.03.2020

Wrocław/Oława

24.03.2020 Głogów

Siatkówka chłopcy

 

 

5.03.2020

 Wałbrzych

5.03.2020

Oława/Milicz

25.03.2020 mistrz strefy legnickiej

Koszykówka dziewczęta

 

 

3.12.2019

 Wałbrzych

3.12.2019

Wrocław

16.12.2019 mistrz strefy legnickiej

Koszykówka chłopcy

 

 

4.12.2019

 Wałbrzych

4.12.2019

Oleśnica

17.12.2019 Wałbrzych/Jelenia Góra

Piłka ręczna dziewczęta

 

 

6.04.2020

Dzierżoniów

2.04.2020

Kobierzyce

16.04.2020 mistrz strefy legnickiej

Piłka ręczna chłopcy

 

 

7.04.2020

 Świdnica

3.04.2020

Oborniki Śląskie

17.04.2020  mistrz strefy legnickiej

Piłka nożna dziewcząt

 

 

19.05.2020

 Świdnica

20.05.2020

Oława

28.05.2020  Legnica

Piłka nożna  chłopców

 

 

24.10.2019

 Świdnica

20.05.2020

Oława

28.05.2020 Legnica

Tenis stołowy

 

 

11.03.2020

Krosnowice

12.03.2020

Brzeg Dolny

27.03.2020 Gierałtowiec

Szachy

Bezpośrednio finał wojewódzki

18.12.2019  Wrocław

Narciarstwo biegowe

Bezpośrednio finał wojewódzki

26-27.02.2020 do ustalenia

Narciarstwo alpejskie

Bezpośrednio finał wojewódzki

5.02.2020 Lądek Zdrój

Snowboard

Bezpośrednio finał wojewódzki

3.02.2020 Lądek Zdrój

Short – track

Bezpośrednio finał wojewódzki

30.01.2020 Wrocław

Dwubój nowoczesny

Bezpośrednio finał wojewódzki

4.10.2019  Nowa Ruda

Pływanie

 

 

27.02.2020

Żarów

27.02.2020

Wrocław

11.03.2020 Wrocław

Koszykówka 3 x 3 dziewcząt i chłopców

 

 

27.11.2019

 Wałbrzych

30-31.10.2019 Wrocław

7-8.11.2019 Jelenia Góra/Głogów

Biegi na orientację

Półfinały: 28.04.2020 - Wrocław, Stadion Olimpijski

                                     - Jelenia Góra/ Iwiny

20.05.2020 Wrocław

Aerobik rekreacyjny

Bezpośrednio finał wojewódzki

20.04.2020 Wrocław

Unihokej

 

 

17-18.10.2019

      Żarów

17-18.10.2019

Wrocław

24-25.10.2019 Wrocław

Badminton

 

 

7.11.2019

  Złoty Stok

13.11.2019

Wrocław

26.11.2019 do ustalenia

Siatkówka plażowa

 

 

28-29.05.2020

 Świdnica

2.06.2020

Strzelin

8.06.2020 Strzelin


Przejdź do góry