Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarz Imprez Srefy SZS Rok Szkolny 2019/2020

IGRZYSKA DZIECI– kalendarz zawodów strefy jeleniogórskiej w roku szk. 2019/2020

L.p.

Dyscyplina

Półfinał „A”

Półfinał „B”

Finał

Organizator

zawodów

1.

Unihokej dziewcząt

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu kamiennogórskiego. Finał z udziałem 8 szkół  

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Lubawka

15.10.2019

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

2.

Unihokej chłopców

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu jeleniogórskiego(Z) Finał z udziałem 8 szkół  

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Lubawka

16.10.2019

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

3.

Koszykówka 3x3 dziewcząt

Mistrzowie powiatów

Jelenia Góra

28.11.2019

Radomir Kukiel

MOS Jelenia Góra

Tel. 075 7697145

kom. 608 513 599

4.

Koszykówka 3x3 chłopców

Mistrzowie powiatów

Jelenia Góra

28.11.2019

Radomir Kukiel

MOS Jelenia Góra

Tel. 075 7697145

kom. 608 513 599

5.

Badminton dziewcząt

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu zgorzeleckiego. Finał z udziałem 8 szkół

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Szklarska Poręba

12.11.2019

 

Bronisława Kuchmistrz

PSZS Jelenia Góra

Tel. 075 7551361

kom. 605 119 466

6.

Badminton chłopców

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu jeleniogórskiego(G)Finał z udziałem 8 szkół

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Szklarska Poręba

12.11.2019

 

Bronisława Kuchmistrz

PSZS Jelenia Góra

Tel. 075 7551361

kom. 605 119 466

7.

Drużynowe zawody

pływackie

Finał z udziałem 10 szkół (po 2 szkoły z powiatu) .    

Kamienna Góra

27.01.2020

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

8.

Mini koszykówka dziewcząt

20-24.01.2020

Jelenia Góra (G) I

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

Lwówek Śląski

20-24.01.2020

Zgorzelec

Lubań

Bolesławiec

Jelenia Góra (G) II

Jelenia Góra

30.01.2020

Radomir Kukiel

MOS Jelenia Góra

Tel. 075 7697145

kom. 608 513 599

9.

Mini koszykówka chłopców

20-24.01.2020

Jelenia Góra (G) I

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

Lwówek Śląski

20-24.01.2020

Zgorzelec

Lubań

Bolesławiec

Jelenia Góra (G) II

Jelenia Góra

31.01.2020

Radomir Kukiel

MOS Jelenia Góra

Tel. 075 7697145

kom. 608 513 599

10.

Tenis stołowy

dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Gr. A Lwówek Śląski I

Gr. B Zgorzelec, Lwówek Śląski II

  reszta szkół dolosowana

Pisarzowice/K.G.

09.03.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

11.

Tenis stołowy

chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Gr. A Lubań I

Gr. B  Lubań II, Kamienna Góra

reszta szkół dolosowana

Pisarzowice/K.G.

10.03.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

12.

Mini siatkówka

„4-ki” dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Bolesławiec I

Gr.B: Lubań, Bolesławiec II

- reszta szkół dolosowana

Lubań

18.03.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

13.

Mini siatkówka

„4-ki” chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Kamienna Góra I

Gr.B: Kamienna Góra  II,

reszta szkół dolosowana

Lubań

25.03.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

14.

Piłka ręczna

dziewcząt

23-27.03.2020

Lwówek Śląski I

Jelenia Góra (G)  

Kamienna Góra

Jelenia Góra (Z)

23-27.03.2020

Bolesławiec

Zgorzelec

Lubań

Lwówek Śląski II

Mirsk

30.03.2020

Grzegorz Połaczewski

PSZS Lwówek Śląski

kom.660 726 980

15.

Piłka ręczna

chłopców

23-27.03.2020 oprócz 25.03.2020

Jelenia Góra (G)  

Kamienna Góra

Jelenia Góra (Z)

Zgorzelec II

23-27.03.2020

oprócz 25.03.2020

Lwówek Śląski

Lubań

Zgorzelec I

Bolesławiec

Lwówek Śląski

31.03.2020

 

Grzegorz Połaczewski

PSZS Lwówek Śląski

kom.660 726 980

16.

Mini siatkówka

„3-ki” dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół (ew. gospodarz)

Gr.A: Kamienna Góra I

Gr.B: Kamienna Góra II

reszta szkół dolosowana

Smolnik

08.04.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

17.

Mini siatkówka „3-ki” chłopców

 Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Kamienna Góra I ,

Gr.B:  Kamienna Góra II

reszta szkół dolosowana

Kamienna Góra

15.04.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

18.

Mini siatkówka

„2-ki” dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Mistrzowie powiatów + gospodarz

Kamienna Góra

17.04.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

19.

Mini siatkówka

„2-ki” chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Mistrzowie powiatów + gospodarz

Kamienna Góra

17.04.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

20.

Mini piłka

nożna dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Bolesławiec I

Gr.B: Bolesławiec II, Lwówek Śląski

reszta szkół dolosowana

Bolesławiec

18.05.2020

Jurek Stanik

MOS Bolesławiec

Tel. 075 732 22 11

kom. 693 491 223

21.

Mini piłka

nożna chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A.: Bolesławiec I

Gr.B:  Lwówek Śląski , Bolesławiec II

reszta szkół dolosowana

Bolesławiec

19.05.2020

Jurek Stanik

MOS Bolesławiec

Tel. 075 732 22 11

kom. 693 491 223

22.

Zawody

klas I-II

Mistrz powiatu oraz  gospodarz

Pisarzowice/L-ń

09.06.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

23.

Zawody

klas III-IV

Mistrz powiatu oraz  gospodarz

Pisarzowice/L-ń

10.06.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – plan zawodów strefy jeleniogórskiej w roku szk. 2019/2020

 

Lp.

Dyscyplina

Półfinał „A”

Półfinał „B”

Finał

Organizator zawodów

1.

Unihokej

dziewcząt

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu kamiennogórskiego. Finał z udziałem 8 szkół  

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Lubawka

17.10.2019

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

2.

Unihokej

chłopców

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu lubańskiego. Finał z udziałem 8 szkół

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Lubawka

18.10.2019

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

3.

Koszykówka 3x3 dziewcząt

Mistrzowie powiatów

Zgorzelec

30.10.2019

Paweł Wróblewski

MOS Zgorzelec

Tel. 075 7752518

kom. 791 976 235

4.

Koszykówka 3x3 chłopców

Mistrzowie powiatów

Zgorzelec

31.10.2019

Paweł Wróblewski

MOS Zgorzelec

Tel. 075 7752518

kom. 791 976 235

5.

Badminton dziewcząt

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu jeleniogórskiego(Z) Finał z udziałem 8 szkół

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Szklarska Poręba

13.11.2019

 

Bronisława Kuchmistrz

PSZS Jelenia Góra

Tel. 075 7551361

kom. 605 119 466

6.

Badminton chłopców

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu jeleniogórskiego(Z) Finał z udziałem 8 szkół

W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń, prawo startu  mają wszystkie zgłoszone szkoły.

Szklarska Poręba

13.11.2019

 

Bronisława Kuchmistrz

PSZS Jelenia Góra

Tel. 075 7551361

kom. 605 119 466

7.

Piłka koszykowa dziewcząt

25-29.11.2019

Jelenia Góra  (G)

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

Zgorzelec II

25-29.11.2019

Zgorzelec I

Bolesławiec

Lubań

Lwówek Śląski

Zgorzelec

04.12.2019

 

Paweł Wróblewski

MOS Zgorzelec

Tel. 075 7752518

kom. 791 976 235

8.

Piłka koszykowa chłopców

25-29.11.2019

Jelenia Góra  (G)

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

Zgorzelec II

25-29.11.2019

Zgorzelec I

Bolesławiec

Lubań

Lwówek Śląski

Zgorzelec

05.12.2019

 

Paweł Wróblewski

MOS Zgorzelec

Tel. 075 7752518

kom. 791 976 235

9.

Drużynowe zawody

pływackie

Finał z udziałem 10 szkół (po 2 szkoły z powiatu) .    

Kamienna Góra

28.01.2020

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

10.

Piłka siatkowa

dziewcząt

24.02-28.02.2020

Kamienna Góra I

Jelenia Góra (Z)

Jelenia Góra  (G)

Lwówek Śl.

24.02-28.02.2020

Lubań

Bolesławiec

Zgorzelec

Kamienna Góra II

Kamienna Góra

04.03.2020

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

11.

Piłka siatkowa chłopców

24.02-28.02.2020

Kamienna Góra

Jelenia Góra  (G)

Jelenia Góra (Z)

Bolesławiec II

24.02-28.02.2020

Bolesławiec I

Lubań

Zgorzelec

Lwówek Śląski

Bolesławiec

05.03.2020

Jurek Stanik

MOS Bolesławiec

Tel. 075 732 22 11

kom. 693 491 223

12.

Tenis stołowy

dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Kamienna Góra I

Gr.B: Jelenia Góra (Z) , Kamienna Góra II  reszta szkół dolosowana

Pisarzowice/KG

12.03.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

13.

Tenis stołowy

chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Kamienna Góra I

Gr.B: Kamienna Góra II, Zgorzelec

reszta szkół dolosowana

Pisarzowice/KG

13.03.2020

 

 

Katarzyna Bandyk

MOS Kamienna G.

Tel. 075 645 02 40

kom. 600 559 301

14.

Piłka ręczna

dziewcząt

30.03-03.04.2020

Lwówek Śląski

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

Jelenia Góra (G) I

30.03-03.04.2020

Bolesławiec

Lubań

Zgorzelec

Jelenia Góra (G) II

Mirsk

06.04.2020

Grzegorz Połaczewski

PSZS Lwówek Śląski

kom.660 726 980

15.

Piłka ręczna

chłopców

30.03-03.04.2020

Jelenia Góra (G)

Lwówek Śląski

Jelenia Góra (Z)

Kamienna Góra

30.03-03.04.2020

Lwówek Śląski

Bolesławiec

Lubań

Zgorzelec

Lwówek Śląski

07.04.2020

 

Grzegorz Połaczewski

PSZS Lwówek Śląski

kom.660 726 980

16.

Piłka nożna

dziewcząt

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Lubań I

Gr.B: Lubań II, Jelenia Góra (Z)

reszta szkół dolosowana

Pisarzowice/L-ń

11.05.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

17.

Piłka nożna

chłopców

Finał z udziałem 8 szkół

Gr.A: Lubań I

Gr.B: Lubań II, Bolesławiec

reszta szkół dolosowana

Leśna

12.05.2020

Marek Kachniarz

MDK Lubań

kom. 692 275 626

18.

Siatkówka plażowa

dziewcząt

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu bolesławieckiego

Finał z udziałem 8 szkół

system „brazylijski”

Bolesławiec

26.05.2020

Jurek Stanik

MOS Bolesławiec

Tel. 075 732 22 11

kom. 693 491 223

19.

Siatkówka plażowa chłopców

Mistrz powiatu i wicemistrz powiatu kamiennogórskiego.

Finał z udziałem 8 szkół

system „brazylijski”

Bolesławiec

27.05.2020

Jurek Stanik

MOS Bolesławiec

Tel. 075 732 22 11

kom. 693 491 223


Przejdź do góry