JEST TAKI DZIEŃ- TYLKO JEDEN RAZ DO ROKU

Dniu 17 grudnia 2014 roku klasa III d przygotowała klasową wigilię.

Rodzice obejrzeli jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci przyniosło ogrom emocji zarówno widzom, jak i jego młodym odtwórcom. Głębokie zaangażowanie małych aktorów, uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen. Dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła.

Wszyscy zebrani nie szczędzili gromkich braw dzielnym artystom. Pani Dyrektor Elżbieta Ugrynowicz obecna na naszej uroczystości złożyła życzenia świąteczne i noworoczne dzieciom i ich rodzicom. Wszyscy razem zasiedliśmy do odświętnie nakrytego stołu. Dzieci wprowadziły rodziców w miły, świąteczny nastrój przy wspólnym kolędowaniu, składaniu świątecznych i noworocznych życzeń. Rodzice byli zachwyceni atmosferą i swoimi pociechami.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie, przepyszne ciasta i pomoc. Panu Mariuszowi Proszko za pomoc przy oprawie muzycznej.

M.Markulak