XVII Finał WOŚP za nami - PODSUMOWANIE

Kolejny raz w naszej szkole zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu pracowników szkoły, rodziców i uczniów odnieśliśmy sukces.

Jak w prawdziwej orkiestrze przydział ról w przygotowaniu uroczystości 17. finału w szkole zdecydował o pięknej, harmonijnej „grze” od rana, aż do godziny 16ºº. Uczniowie na scenie, pod okiem wychowawców, prezentowali swoje programy artystyczne.

Nad prawidłowym przebiegiem naszej akcji czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Dużym powodzeniem cieszyły się wypieki rodziców wraz z gorącymi napojami, bigos i grochówka przygotowane przez Gospodarstwo Pomocnicze przy naszej szkole, zapiekane kiełbaski oraz loteria fantowa. Przedmioty przekazane nam przez Lucjana Błaszczyka zostały zakupione na kwotę około 500 zł, za akwarelę pana Jerzego Borowca uzyskaliśmy 110 zł.

Jak widać nasze „serca” są coraz większe, bo kwoty zbierane w kolejnych finałach są coraz wyższe. W 2007 r. zebraliśmy ponad 4 500 zł, a w 2008 r. była to kwota ponad 5 500 zł. Efektem naszej wspólnej pracy XVII finału w 2009 roku jest kwota 5 706 zł oraz 10Є, którą przekazaliśmy na konto WOŚP,

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację finału oraz sponsorom i uczestnikom tej pięknej akcji serdecznie dziękujemy.

Klinkij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!