SPOTKANIE Z PISARZEM

Dnia 28 maja 2014 roku klasy drugie uczestniczyły w spotkaniu z pisarzem panem Wiesławem Drabikiem.

Pan Wiesław, człowiek o niezwykłym poczuciu humoru i wielkiej pomysłowości, w bardzo atrakcyjny sposób opowiadał o swojej twórczości.

Atmosfera spotkania zorganizowana przez Bibliotekę Dziecięco- Młodzieżową była bardzo miła i wesoła. Dzieci rozbawione czynnie uczestniczyły w spotkaniu. Wierszowane opowiastki jego autorstwa wprowadzają w świetny humor nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Mali goście mogli posłuchać opowieści pana Wiesława, wziąć udział w wielu przygotowanych przez niego konkursach, zadawać pytania a na koniec spotkania najaktywniejsi otrzymali nagrody. Można było też kupić książkę i otrzymać autograf.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci i zachęci ich do czytania książek.

M.Markulak