Imprezy halloween’owe - grupa 0 „D” i 0 „E”

31 października dzieci z dalekiej Ameryki (i nie tylko) bawią się podczas imprez z okazji Halloween – także w Polsce coraz częściej spotykamy się ze strasznymi przebierańcami w tym dniu.

Mimo tego, że nie jest to nasza tradycja to my bardzo lubimy się wygłupiać i bawić, dlatego w czwartek przyszliśmy do szkoły poprzebierani za duchy, czarownice i wampiry.

Panie wychowawczynie przygotowały dla nas zabawy i konkursy, opowiadaliśmy straszne historie, śpiewaliśmy straszne piosenki, a na II śniadanie zjedliśmy równie straszne naleśniki z czekoladową pajęczyną i „palce wiedźmy”.  Wspólnie ozdobiliśmy dynie – lampiony, które po zajęciach stały się ozdobą naszych domów. Tańce, hulanki i swawole bardzo nas cieszyły, już czekamy na kolejną okazję do wspólnych zabaw.

Na zdjęciach zobaczą Państwo dzieci z Grupy 0 „D” i 0 „E”, w których odbyły się imprezy halloween’owe.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku!

Karolina Kalus-Mazurek