„Dzień Rodziny” przygotowany przez Vb

W piękny czerwcowy  dzień (15.06.13) do szkoły przybyli najbliżsi uczniów z klasy Vb, aby zobaczyć występy swoich pociech.

Uczniowie z klasy Vb zachwycili publiczność popisami aktorskimi w przedstawieniu „Kot w butach”. Grali odważnie, głośno i wyraźnie deklamując swoje kwestie. Rodzice, Babcie i rodzeństwo byli oczarowani występem.

Sporo wzruszeń, ale i uśmiechu wywołały recytowane przez wszystkich uczniów wiersze dla Mamy i Taty. Każdy wiersz był przemyślany i dopasowany do odbiorcy.

Na koniec występów uczniowie rozdali własnoręcznie wykonane koszyczki w kształcie serca wypełnione cukierkami.

Podziękowania dla pani Beaty Hołyszewskiej, która przygotowała przedstawienie „Kot w butach” oraz dla rodziców i dla babci Natalki R. i babci  Filipa M. za pomoc i zaangażowanie.

N. Suska