Śpiąca Królewna

Dnia 4 czerwca uczniowie klas II, III i I d byli w bolesławieckim kinie Forum na przedstawieniu pt. "Śpiąca Królewna''.

Po raz kolejny uczniowie mogli podziwiać aktorów, którzy wspaniale grali swoje role. Pokazali, że zawsze trzeba ponosić konsekwencje zła, które się wyrządza, by ostatecznie dobro mogło triumfować.

Podczas spektaklu dzieci brały aktywny udział, dzięki czemu stali się współtwórcami żywej opowieści.  Wykonawcy ubarwili sztukę wieloma piosenkami i pięknymi kostiumami. Spektakl przeniósł uczniów w piękny świat fantazji. Rozwinął wśród nich wrażliwość, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Nauczył, czym jest prawdziwe szczęście i jak jest potrzebna moc przyjaźni. Pełni wrażeń z mottem "DOBRO ZAWSZE ZWYCIĘŻA'' mali widzowie  powrócili do szkoły.

Konecka Elżbieta