W grupie 0 „A” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

24 maja w grupie 0 „A” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci odegrały przed publicznością przedstawienie zatytułowane „Zamieszanie pośród bajek”.

Gra młodych aktorów została nagrodzona owacjami, na twarzach rodziców pojawiło się wzruszenie i duma ze swoich pociech.

Gościem honorowym naszego spotkania była pani wicedyrektor Wiesława Fuławka, która gratulowała dzieciom odwagi i wspaniałych umiejętności aktorskich.

Po odegraniu scenki dzieci złożyły życzenia rodzicom i zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Rodzice otrzymali upominki-niespodzianki przygotowane przez dzieci.

Atmosfera sprzyjała rozmowom i wspólnemu biesiadowaniu. Późnym popołudniem z niechęcią rozeszliśmy się do domów.

Wychowawca grupy składa serdeczne podziękowania Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

J. Janz-Witkowski