MAMA, TATA SĄ KOCHANI Z BABCIĄ, DZIADKIEM NIE MA GRANIC

21 stycznia 2013 r. uczniowie z klasy I D pod kierunkiem wychowawczyni Marzeny Markulak przedstawiali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Styczeń zawsze bywa suty. Karnawałem  się objawia. Lecą pląsy i zabawy – każdy życia jest ciekawy. Miesiąc niesie piękne święto. Więc przedstawiam na tej liście – Dziadek z Babcią są oczywiście. Z tej okazji zaszczyt mamy i do szkoły zapraszamy. I na wieki w mej pamięci niech się zawsze dzień ten święci.

Chociaż mamy po 6 lat pokażemy Wam swój świat, jasełkowe przedstawienie i laurkę wraz z życzeniem.

Inscenizacja wywołała eksplozję wzruszeń, uśmiechów i dumy na twarzy Dziadków. Na sali panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Po programie artystycznym magicznej chwili nie było końca. Dzieci udały do swoich Dziadków z własnoręcznie wykonanymi laurkami. W tle można było usłyszeć rzekę wspaniałych życzeń i pocałunków. Osłodą tej pięknej uroczystości były domowe wypieki rodziców. Słodkie smaki w ustach były chwilą a rodzinna miłość i wspomnienia zostaną na zawsze. Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu imprezy a w szczególności: pani  Dorocie Babicz, pani Urszuli Domańskiej, pani Joannie Graszka, pani Agnieszce Kuczyńskiej, pani Elżbiecie Sienkiewicz, pani Iwonie Skrobuk – Jadach, pani Dorocie Zatorskiej – Stempin , pani Annie Witkowskiej  oraz państwu Ninie i Pawłowi Suskim.

wychowawca Marzena Markulak