20. FINAŁ WOŚP W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM

8 stycznia 2012r. kolejny raz w naszej szkole od godziny 1200  do godziny 16ºº zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły, rodziców i uczniów odnieśliśmy sukces.

Jak w prawdziwej orkiestrze przydział ról w przygotowaniu uroczystości 20. Finału w szkole, zdecydował o pięknej, harmonijnej „grze”.

Uczniowie na scenie w sali gimnastycznej, pod okiem wychowawców, prezentowali  programy artystyczne.

Odbył się również atrakcyjny pokaz tańca towarzyskiego grup prowadzonych przez p.Mirosława Mleczka oraz występ chóru szkolnego, pod opieką p. Agnieszki Garszteckiej. Nad prawidłowym przebiegiem naszej akcji czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim oraz przedstawiciele Straży Miejskiej.

Ogromnym powodzeniem cieszyły się m.in.: pyszne, domowe wypieki rodziców  z gorącymi napojami, bigos, zapiekane  kiełbaski przygotowane przez firmę „ Ba-Gar” prowadzoną przez p.Barbarę Kraśnicką.

Najmłodsi mogli odwiedzić  kram z zabawkami i zakupić miękkie pluszaki.

W szkolnej galerii można było podziwiać i kupić piękne anioły z masy solnej. Przedmioty przekazane nam przez p. Lucjana Błaszczyka -klubowe koszulki, plakaty z autografami czołowego tenisisty stołowego  Europy - zostały zakupione na kwotę ponad 300 zł. Imprezę prowadziła p.Jolanta Janz Witkowski

Jak widać „serca” mamy coraz większe, bo kwoty zbierane w kolejnych finałach w szkole są coraz wyższe.

W 2007 r. zebraliśmy ponad 4 500 zł,  w 2008 r. ponad 5 500zł ,  w 2009 roku 5 706 zł oraz 10Є.

W 2010 z powodu budowy hali sportowej nie organizowaliśmy imprezy.

Podczas 19. Finału w 2011r. pozyskana kwota to  6.020 zł.

Efektem naszej wspólnej pracy w 2012 r. jest kwota satysfakcjonująca, bo ponad 7 500zł, w tym: 7.377 PLN; 40,56 Є; 5 koron czeskich.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację 20. Finału WOŚP oraz sponsorom i uczestnikom tej pięknej akcji serdecznie dziękujemy.

Zobacz zdjęcia.

Kliknij i przeczytaj co piszą o Finale WOŚP w naszej szkole na stronie http://powiatlwowecki.info/ (serwis informacyjno-krajoznawczy)