FESTYN RODZINNY

Stało się tradycją naszej szkoły organizowanie przez Radę Rodziców Festynu Rodzinnego. W tym roku odbył się on 28 maja.

Impreza, jak co roku, obfitowała w rozmaite pokazy artystyczne dzieci klas 0 - VI, m.in. uczniowie wykazywali się umiejętnościami muzycznymi, tanecznymi oraz kabaretowymi. Wielkie zainteresowanie wzbudził pokaz jogi prowadzony przez panią Magdalenę Pawłowicz z udziałem uczniów klasy IV „a" i wszystkich chętnych uczestników festynu, a także pokaz tańca towarzyskiego, który odbył się w hali sportowej. Przez cały czas trwały liczne konkursy plastyczne, sportowe, za które były rozdawane ciekawe nagrody.

Ponadto można było też smacznie zjeść - przygotowane były kiełbaski, frytki, bigos oraz lody. Rodzice, jak zwykle na tego typu imprezy, upiekli mnóstwo wspaniałych ciast, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Wszyscy wspaniale się bawili.