XIX Finał WOŚP za nami

Kolejny raz w naszej szkole od godziny 12:00  do godziny 16:00 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły, rodziców i uczniów odnieśliśmy sukces.

Efektem naszej wspólnej pracy na 19. Finale w 2011 roku jest kwota 6 020 zł, którą przekazaliśmy na konto WOŚP.

Jak w prawdziwej orkiestrze przydział ról w przygotowaniu uroczystości 19. finału w szkole, zdecydował o pięknej, harmonijnej „grze". Uczniowie na scenie w sali gimnastycznej, pod okiem wychowawców, prezentowali  programy artystyczne.

W hali sportowej odbył się atrakcyjny pokaz tańca towarzyskiego różnych grup wiekowych prowadzonych przez pana Mirosława Mleczka  oraz karate prowadzony przez pana Zbigniewa Wojtkowiaka. Nad prawidłowym przebiegiem naszej akcji czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Ogromnym powodzeniem cieszyły się pyszne, domowe wypieki rodziców  z gorącymi napojami oraz bigos, zapiekane  kiełbaski z surówkami i grochówka przygotowane przez firmę „ Ba-Gar" prowadzoną przez panią Barbarę Kraśnicką. Najmłodsi mogli odwiedzić  kram z zabawkami i zakupić miękkie pluszaki. W szkolnej galerii można było podziwiać i kupić piękne dekoracje świąteczne z masy solnej sprzedawane. Przedmioty przekazane nam przez Lucjana Błaszczyka -klubowa koszulka, piłeczki do tenisa stołowego, piłki siatkowe i koszykowa z autografami czołowego tenisisty stołowego w Europie - zostały zakupione na kwotę ponad 500 zł , zaś płyta i koszulka lwóweckiego zespołu PANCURNIK za 70 zł. Pani Kamila Struś- właścicielka zakładu  fryzjerskiego ufundowała usługę- 50 zł każda (strzyżenie, modelowanie) dla trzech osób, które jednorazowo zakupiły w szkole największą liczbę kuponów.

Jak widać nasze „serca" mamy coraz większe, bo kwoty zbierane w kolejnych finałach są coraz wyższe:

2007 r. zebraliśmy ponad 4 500 zł,

w 2008 r. ponad 5 500zł,

w 2009 roku 5 706 zł oraz 10Є.

W 2010 z powodu budowy hali sportowej nie organizowaliśmy imprezy.

w 2011 r. jest kwota 6 020 zł.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Finału WOŚP oraz sponsorom i uczestnikom tej pięknej akcji serdecznie dziękujemy.

Zobacz zdjęcia z19 Finału WOŚP w naszej szkole