Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Tak bawiliśmy się podczas ferii….

W naszej szkole organizowane były „Ferie na wesoło”.

W klasach IV – VI organizowane były zajęcia czytelnicze, sportowe, komputerowe i plastyczne. W ostatnim dniu odbył się rajd „Zimna dziura na górze skałka”.

     W klasach I – III były to zajęcia czytelnicze, plastyczne, taneczne i sportowe.

Byliśmy także w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas, gdzie wspólnie z panią terapeutką Małgorzatą Knap- Grochal dzieci rozrabiały masę gipsową i wylewały do formy.

Następnego dnia szlifowały odlewy i malowały obrazki. W pracowni gospodarstwa domowego u pani terapeutki Bożeny Gawryszewskiej uczyliśmy się piec ciasteczka. Były to miłe spotkania w domowej atmosferze. Dziękujemy za współpracę panu kierownikowi

Krzysztofowi Wróblewskiemu oraz wszystkim pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas. Mamy nadzieję na kontynuację  spotkań.

  W ostatnim dniu ferii odbył się „ Walentynkowy bal maskowy”. W rytmie znanych i lubianych przebojów muzycznych, dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne. Odbyły się również konkursy z nagrodami. Miło upłynął ten „walentynkowy” dzień jak również pozostałe dni ferii. Każdy uczestnik dla większej dawki energii otrzymywał codziennie drugie śniadanie, owoce oraz zupę.

Zobacz zdjęcia.

 


Przejdź do góry