Tak bawiliśmy się podczas ferii….

W naszej szkole organizowane były „Ferie na wesoło”.

W klasach IV – VI organizowane były zajęcia czytelnicze, sportowe, komputerowe i plastyczne. W ostatnim dniu odbył się rajd „Zimna dziura na górze skałka”.

W klasach I – III były to zajęcia czytelnicze, plastyczne, taneczne i sportowe.

Byliśmy także w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas, gdzie wspólnie z panią terapeutką Małgorzatą Knap- Grochal dzieci rozrabiały masę gipsową i wylewały do formy.

Krzysztofowi Wróblewskiemu oraz wszystkim pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas. Mamy nadzieję na kontynuację  spotkań.

W ostatnim dniu ferii odbył się „ Walentynkowy bal maskowy”. W rytmie znanych i lubianych przebojów muzycznych, dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne. Odbyły się również konkursy z nagrodami. Miło upłynął ten „walentynkowy” dzień jak również pozostałe dni ferii. Każdy uczestnik dla większej dawki energii otrzymywał codziennie drugie śniadanie, owoce oraz zupę.

Zobacz zdjęcia.