WSPANIAŁY SUKCES NASZJ UCZENNICY KLAUDII ŁĄDKIEWICZ Z KLASY VIIA

We wtorek 26.10.2020r. został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „WODA- ŹRÓDŁO ŻYCIA- SKARB NATURY”.

Wzięło w nim udział wielu uczniów z całego powiatu lwóweckiego. Jedną z nich była uczennica naszej szkoły Klaudia  Łądkiewicz. Klaudia wykonała pracę techniką collage używając kolorowych nici. W bardzo misterny sposób  połączyła je uzyskując  świetny efekt plastyczny. W pracy zaskakuje również symbolika jaką  zastosowała  autorka. Za swoją pracę otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii klas VII-VIII. To kolejny sukces Klaudii . W ubiegłym roku otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym-EKOLOG PLASTYK za pracę „Co w trawie piszczy”. Gratulujemy  serdecznie Klaudii. Czekamy na wystawę jej prac i życzymy  kolejnych sukcesów.

Aleksander Hołoga