Tłumy odwiedziły naszą szkołe w czasie Festynu Rodzinnego

30 maja w naszej szkole już po raz VII Rada Rodziców zorganizowała Festyn Rodzinny. Od godziny 1100-1600 w szkole „wrzało” jak w ulu.

Cieszymy się, że mimo niesprzyjającej pogody frekwencja dopisała. Nie zabrakło nauczycieli, którzy ze swoimi wychowankami przygotowali ciekawe programy artystyczne, konkursy plastyczne i sportowe.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na mamy naszych uczniów, które zaopatrzyły kawiarenkę na stołówce w pyszne ciasta. Panie ze szkolnej kuchni nawarzyły aromatycznego bigosu, który można było zjeść z dodatkiem świeżo grillowanej kiełbaski.

Dzięki staraniom Rodziców, jak co roku przeprowadzono finałowe losowanie nagród rzeczowych, które bardzo ucieszyły naszych milusińskich.

W wesołej i przyjaznej atmosferze przebiegało sobotnie południe w naszej szkole. Społeczność szkolna dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Festynu.

Kliknij, aby zobaczyc zdjęcia.