DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR

Jest już tradycją ,że klasa II c 21 marca uczestniczy w Międzynarodowych  Zawodach Latawcowych „PER ASPERA AD ASTRA”.

Drużyny z naszej klasy to „Odrzutowiec”-Zuzanny Sikackiej  i Mateusza Gruszki, „Czarny Mistrz”- Szymona Kołodyńskiego i Kacpra Gorczycy, „Podniebne Anioły” Gabrysi Kurkowiak i Emila Mius, „Ślicznotka z Memphis” Amelki Sabady i Anny Grodzkiej, „Wiosenny Latawiec” Natalki Sinkowskiej i Martynki  Zabawy, ,”King Julian” Fabiana Rotkiewicza.

Pogoda  i wiatr dopisały oraz chęć i zapał uczestników zawodów. Tłumnie stawili się do rywalizacji. O zmarznięte rączki i nóżki zadbali organizatorzy imprezy podając ciepłą herbatkę i kanapki. Na ustach dzieci widać było uśmiech i zadowolenie. Wielkim powodzeniem cieszyły się stoiska firm i instytucji, które rozdawały gadżety i upominki dla najmłodszych. Wsparciem dla dzieci byli wytrwali rodzice – pani Ewelina Śledzińska- Kołodyńska,pani Monika Zając, pan  Robert Kurkowiak i  pan Wiesław Zabawa, którym  dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Marzena Markulak