A NADZIEJA ZNÓW WSTĄPI W NAS – JASEŁKA II c

W dniu 21 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II c  przygotowali dla rodziców jasełka.

Przedstawienie w wykonaniu dzieci przyniosło ogrom emocji zarówno widzom, jak i jego młodym odtwórcom. Głębokie zaangażowanie małych aktorów, uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen. Dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła. Wszyscy zebrani nie szczędzili gromkich braw dzielnym artystom.

Pan Dyrektor Krzysztof Marecki, obecny  na naszej uroczystości złożył życzenia świąteczne i  noworoczne dzieciom i ich rodzicom. Wszyscy razem zasiedliśmy do odświętnie nakrytego stołu. Rodzice byli zachwyceni atmosferą i swoimi pociechami. Składam serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc.

Marzena Markulak