Aleja Wojska Polskiego 1A
59-600 Lwówek Śląski

E-mail: szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl (małpa-@)

Czwartek, 28 marca 2024

Roboty malarskie: malowanie ścian, sufitów, grzejników c.o, osłon grzejników, krat na oknach w sali gimnastycznej w budynku A, w Szkole Podstawowej Nr2 w Lwówku Śląskim, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a, 59-600 Lwówek Śląski”.

Znak sprawy: SP2-ZP/30/11/2016                                                                                                                                  Lwówek Śląski, dnia 03.11.2016r.

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr2

W LWÓWKU ŚLĄSKIM

59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a

Tel. sekretariat 75/ 782 46 59

…………………………………………………………………………………………………

realizując zamówienie na podstawie Art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r.

Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2013r. Poz. 907)

ZAPRASZA

do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.:

„Roboty malarskie: malowanie ścian, sufitów, grzejników c.o, osłon grzejników, krat na oknach w sali gimnastycznej w budynku A, w Szkole Podstawowej Nr2 w Lwówku Śląskim,               ul. Aleja Wojska Polskiego 1a, 59-600 Lwówek Śląski”.

I. Opis sposobu przygotowania propozycji cenowej (ofertowej):

1. Oferta cenowa ma być złożona w formie pisemnej na adres Zamawiającego tj.. Szkoła Podstawowa Nr2, 59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a.
  2. Ceny w niej podane mają być wyrażone cyfrowo i słownie.
  3. Oferta ma być napisana w języku polskim, czytelnie i trwałą techniką.
  4. Oferta ma obejmować :cenę materiałów i roboty malarskie

II. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest:

a/ Zeskrobanie i zmycie starej farby w sali gimnastycznej

b/ Przygotowanie powierzchni pod  malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków   z    poszpachlowaniem nierówności

c/ Uzupełnienie tynków wewnętrznych zwykłych kat. III z zaprawy cem.- wapiennej

d/Gruntowanie podłoży preparatami „CERESIT CT 17” i „ATLAS UNI GRUNT”- powierzchnie pionowe

e/ Dwukrotne malowanie farbami  lateksowymi zmywalnymi kolor starych tynków ścian i sufitów

f/ Dwukrotne malowanie farbami olejnymi starych tynków wewnętrznych ścian

g /Dwukrotne malowanie farbą olejną rur i grzejników c.o.

h/ Malowanie obudów grzejników

i/  Dwukrotne malowanie farbą olejną krat i balustrad z prętów prostych

j/ Demontaż i montaż drabinek do ćwiczeń

Wykaz pomieszczeń do malowania:

Sala gimnastyczna w budynku A.

1. Szczególne warunki realizacji zamówienia:

2.1 realizacja robót będzie wykonywana w obiekcie czynnym w budynku szkoły A

2.2 do obowiązków Wykonawcy będzie należało zabezpieczenie miejsca prowadzenia robót

w sposób zapewniający bezpieczeństwo osób przebywających na terenie obiektu i w ich obrębie.

1. Termin realizacji zamówienia:

Wykonanie przedmiotu umowy określonego w punkcie 1 w terminie do dnia 30.12..2016r.

1. Warunki i termin płatności:

Za wykonanie przedmiotu umowy ustala się wynagrodzenie ryczałtowe. Zapłata wynagrodzenia nastąpi przelewem na podstawie prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury Vat, w terminie do 30 dni od dnia jej doręczenia Zamawiającemu.

5.    Osobą upoważnioną do kontaktów z Wykonawcą jest kierownik gospodarczy Janusz Odyniec tel 757822016, 691370272, email:sp2clwowekjo@op.pl

III. Miejsce i termin złożenia propozycji cenowej (ofertowej):

Ofertę należy złożyć w terminie do 10.11.2016r. do godziny 10:00 w sekretariacie Zamawiającego: Szkoły Podstawowej Nr2, 59-600 Lwówek Śląski, ul. Aleja Wojska Polskiego 1a. Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w zamkniętej kopercie w sposób uniemożliwiający przypadkowe jej otwarcie

i opisanej w następujący sposób: nazwa i adres Zamawiającego, nazwa i adres Oferenta, z adnotacją Oferta cenowa  roboty malarskie-malowanie sali gimnastycznej w budynku szkoły A dla Szkoły Podstawowej Nr2 w Lwówku Śląskim w 2016 roku”. Oferty złożone po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane.

IV. Kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej

Kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej jest :

Cena brutto oferty – znaczenie 100%

Zamawiający udzieli zamówienia Oferentowi, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom przedstawionym w nn. zaproszeniu oraz zostanie oceniona, jako najkorzystniejsza w oparciu
o podane kryterium wyboru.

Załączniki:

1)      Załącznik nr 1 – Oferta Wykonawcy

2)      Przedmiar robót

3)      Wzór umowy

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

/-/KRZYSZTOF BIELIŃSKI

Wytworzono:2016-11-03 12:16przez:
Opublikowano:2016-11-03 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

• Brak wpisów.